Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Adidas Members Week, Adiclub Üyelerine Eşsiz Fırsatlar Sunmaya Devam Ediyor!

  adidas birbirinden özel ayrıcalıklar sunduğu adiClub üyeleriyle, 30 Eylül – 6 Ekim tarihleri arasında Members Week’i kutlamaya hazırlanıyor.

  • Kapsayıcılığı destekleyen özel etkinlikler ve ürünlerle bu Members Week, adiClub üyelerine kendilerini, bedenlerini, potansiyellerini ve tarzlarını kutlamak için bir neden sunuyor.

  • Members Week’in bir parçası olmak için şimdi adidas.com/us/adiclub üzerinden veya adidas uygulamasından kaydolun.

  7 gün boyunca dijital festival havasında kutlanacak olan Members Week, kapsayıcı yaklaşımıyla adiClub üyelerine yetenekleri, potansiyellerini ve tarzlarını kutlayacakları benzersiz etkinlikler, sürpriz ödüller ve fırsatlar sunacak.

  Black Panther: Wakanda Forever

  11 Kasım’da (ABD) Marvel Studios’un “Black Panther: Wakanda Forever” lansmanı öncesinde adidas ve Marvel, filmden esinlenilen, tenis, koşu, Amerikan futbolu ve spor giyimi kapsayan benzersiz bir yenilikçi giyim ve ayakkabı yelpazesini ortaya çıkardı. 

  7 Ekim’de satışa çıkacak olan spor giyim koleksiyonu ilk olarak adiClub üyelerinin beğenisine sunulacak. Koleksiyonun yanı sıra dünyada ilk sayılabilecek bir deneyim olan Black Panther Runtastic egzersiz programı & fitness mücadelesi ile adiClub üyeleri Wakanda dünyasından ilham alan müziklerle bezenmiş, filmin heyecan dolu sekansları ve dinamik hareketlerinden izler taşıyan antrenman ile sürükleyici bir deneyim yaşayacak. adidas, ayrıca üyelerin 300 bin saatlik ortak antrenman süresi hedefine ulaşmaları için özel bir meydan okuma teklif ediyor. Son olarak, özel adiClub çekilişiyle üyeler resmi Plack Panther kostümü kopyası ve imzalı poster kazanma fırsatı yakalayacak.

  World Cup Finaline Gidiyoruz!

  adiClub üyeleri aynı zamanda 1 Ekim’de başlayacak özel çekilişle bir arkadaşlarıyla birlikte World Cup finalini yerinde izleme şansına da sahip olacaklar.

  Authentic Balance Yoga Koleksiyonu

  Her vücut tipine uygun yoga ürünlerinden oluşan Authentic Balance yoga koleksiyonu, herkesi kapsayıcı tasarım diliyle herkesi yoga minderinde terlemeye davet ediyor. XS- 4XL aralığında erkek bedenlerinin de dahil edildiği özel koleksiyon, tüm cinsiyetler için sınırsız rahatlık sunuyor.

  Stitched Classics Koleksiyonu

  adidas, özgünlüğünden ödün vermeyenler için kişisel tarzın altını çizen, özel işlemeli Stitched Classics koleksiyonuyla adiClub üyelerini kendilerini özgürce ifade edebilecekleri parçalarla buluşturuyor. Koleksiyondan ürün alan adiClub üyeleri en yakın flagship mağazalarda ürünlerini daha da kişiselleştirebilecek. Ek olarak, sanatçı Fiancé Knowles tarafından işlenen sınırlı sayıda tişörtler, üyelerin kazanması için çekilişe tabi tutulacak.

  7 gün boyunca adidas.com.tr ve adidas APP, Running & Training APP ve mağazalarda hem çevrimiçi hem çevrimdışı gerçekleşecek Members Week’de adiClub üyeleri benzersiz ürün indirimleri yakalarken çekilişlere de katılabilecek. 

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img