Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Cildinizi Yaza Shıseıdo Serumlarıyla Hazırlayın

  Japon kadınların güzellik sırrı Shiseido, hafif yapılı ve etkili serumlarıyla yaz aylarında cildin ihtiyacı olan kolajen üretimini hızlandırıyor.

  Shiseido Vital Perfection Liftdefine Radiance Serum

  Vital Perfection Liftdefine Radiance Serum

  Yaşlanma karşıtı etkili yüz ve boyun serumu, bir dakikalık özel masaj tekniğiyle uygulanarak cildi sıkılaştırıyor, şekillendiriyor ve aydınlatıyor. Cilt sıcaklığını ve mikro dolaşımını en uygun hale getirerek cildin yenilenme sürecini hızlandıran serum, ince çizgi görünümünü hafifletiyor. Leke görünümü ve renk eşitsizliğine neden olan melanin üretimini yavaşlatıyor ve dört haftada daha parlak ve genç bir cilt vadediyor.

   

   

  Shiseido Benefiance Wrinkle Smoothing Contour Serum

  İçeriğindeki retinol ile hızlı ve gözle görülür etki sunan kırışıklık karşıtı serum, cildin onarım gücüne destek olarak elastikiyetini geri kazandırıyor. Yaşlanmaya karşı cildin direncini arttırırken daha sıkı ve dolgun bir görünüme kavuşturuyor. Kuruluk kaynaklı oluşan ince çizgileri, dikey ve derin kırışıklıkları derinlemesine nemlendirerek bir hafta içinde gözle görülür azalma sağlıyor.

   

  Shiseido White Lucent Illuminating Micro-Spot Serum

  White Lucent Illuminating Micro-Spot Serum

  Koyu cilt lekelerini, renk eşitsizliğini ve parlaklık kaybını hedefleyen serum, bir haftalık düzenli kullanımla daha berrak bir cilt ortaya çıkarıyor. Özel formülüyle cildin iç ve dış melanin bölgelerine etki ederek daha aydınlık ve parlak bir görünüm sağlıyor. İçeriğindeki White Lucent özel kokusu sayesinde duyuları uyandırırken yeni leke oluşumunu engelliyor.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img