Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Şef Sidar Budak’ın Yeni Yıl Lezzetleri Etineniyisi.Com İle Evinize Geliyor.

  Bu yeni yılı, evde eşsiz lezzetler eşliğinde karşılamak isteyenler için birbirinden enfes, gurme lezzetleri bir araya getiren Şef Sidar Budak, yılın en özel günü için hazırladığı menüsünde unutulmayacak tatları bir araya getiriyor.   

  Et severlerin, sağlıklı ve gurme lezzet tutkunlarının sevilen isimleri arasında yer alan Şef Sidar Budak’ın, özenle hazırladığı yeni yıl menüsünde; ana yemekten mezelere, salatadan iç pilav ve tatlılara kadar birçok lezzeti bir araya getiriyor. Bu yeni yılı, evde şef lezzetleri eşliğinde karşılamak isteyenlerle özel hazırladığı menüsüyle göz kamaştıran Sidar Budak’ın yılbaşı menüsünde, şefin geleneksel Yılbaşı Hindisi, yanında kestaneli İç Pilav ve Gravyer Sos, Glaze Soslu Dana Kaburga yanında Trüflü Patates Püresi, Cafe de Paris Soslu Bonfile, Demi Glace Soslu Chateaburiand Bonfile, Beef Wellington gibi imza lezzetler yer alıyor.

  Yeni yılın olmazsa olmazları eşliğinde unutulmayacak bir yılbaşı sofrası hazırlayan Şef Sidar Budak, Et En İyisi yeni yıl menüsünde, klasikleşmiş yeni yıl lezzetlerinin yanı sıra geceye damga vuracak enfes tatları bir araya getiriyor . 

  2023’ü evde, sevdikleriyle karşılayacaklara online e-ticaret kanalı ile özel hizmet verecek olan Şef Sidar Budak, yeni yıl için hazırladığı menüsünü mezesinden ana yemeğine, ara sıcak ve soğuklardan, tatlısına kadar tüm özel etineniyisi.com üzerinden sofralarınıza ulaştıracak.  Size ise sadece yılın en özel günü için hazırlanan şef lezzetlerini sadece ısıtıp yemek ve sevdiklerinizle birlikte yeni yıl sofralarında bir araya gelmek kalacak. 

  Yılbaşı Hindisi, Kestaneli İç Pilav ve Gravy sosun muhteşem uyumu. 

  Yılbaşı sofralarının geleneksel lezzeti Yılbaşı Hindisi, Şef’in özel tarifiyle buluşuyor. Yirmi dört saat boyunca marinasyonda bekletilen hindiler, doğal baharatlarla hazırlanıyor ve marine kaplamasıyla fırınlanıyor. Yanına iç pilav, kemik suları ve çeşitli baharatlarla lezzetlendirilen Gravy Sos ile servis ediliyor.

  Dana Kaburga İçli Pilav ve Şefin Özel BBQ sosu ile buluşuyor. 

  Şef’in enfes dana kaburgası, ağızda dağılan etiyle Yılbaşı Sofralarının baş kahramanı oluyor. Şef’ten Yılbaşı sofralarının enfes lezzeti Dana Kaburga özel baharatlı marinasyonu ile 8 saat boyunca düşük derecede fırınlanıyor, yanında enfes kestaneli içli pilav ve BBQ Sos ile yeni yıl sofralarının baş köşesinde yer alıyor.

  Dana Kaburga, Trüflü – Dereotlu Patates Püresi ve Demi Glace Sos. 

  Tam anlamıyla, dört dörtlük olan bu enfes seçenek ise yılbaşı sofranıza bambaşka bir lezzet katıyor. Şef’in özel tarifi ile hazırlanan Dana Kaburga, özel baharatlı marinasyonu ile 8 saat boyunca düşük derecede fırınlanıyor ve yanında ise trüf yağı ile aromalandırılarak hazırladığımız enfes Dereotlu Patates Püremiz ile geliyor. Kemik suyu, sebzeler ve baharatlarla hazırlanan Demi Glace sos ile servis ediliyor.

  Bonfilesi, iç pilavı, gravy sosuyla yılbaşına özel tam bir kutlama yemeği!

  Şef’in lezzet eseri, yılbaşı sofranızın şaheseri olmaya geliyor. Izgarada kömür ateşinde pişen, semi DRY AGED dinlendirilmiş Dana Bonfile tam bir kutlama yemeği olarak yeni yıl sofralarındaki yerini alıyor. Yanında yer alan iç pilav, kemik suyu ve şefin özel reçeteleri ile hazırlanan baharatlar eşliğinde hazırlanan Gravy Sos ile servis ediliyor.

  Bonfile, Trüflü Patates Püresi ve Cafe De Paris Sos 

  Yumuşacık bonfile eti, trüflü patates püresi ve enfes Cafe De Paris sosu, bu yeni yılı hem lezzet hem de görsel şölen ile karşılamak isteyen lezzet tutkunlarını bekliyor. Izgarada kömür ateşinde pişen, semi DRY AGED dinlendirilmiş muhteşem Dana Bonfile, yanında Trüf yağı ile aromalandırılarak hazırlanan Dereotlu Patates Püresi ve Fransa’dan özel olarak getirilen provence baharatlarla hazırlanan Cafe de Paris Sos ile servis ediliyor.

  Chateabrian Bonfile, Trüflü Patates Püresi ve Demi Glace Sos

  Yılbaşı sofranıza özel, kömür ateşinde pişmiş, ağızda dağılan bir lezzet. Izgarada kömür ateşinde pişen, semi DRY AGED dinlendirilmiş muhteşem Dana Bonfilenin orta kısmından çok özel bir lezzet.  Bu özel lezzete ise Trüf yağı ile aromalandırılarak hazırlanan enfes Dereotlu Patates Püresi ve kemik suyu, sebzeler ve baharatlarla hazırlanan Demi Glace Sos ile servis ediliyor.

  Beef Wellington ve Gravy Sos 

  Yılbaşı sofranızı lezzetle saracak Şef’in özel tarifi, imza bir lezzet. Izgarada kömür ateşinde, şefin özel tarifiyle saatlerce fırında pişirilen, semi DRY AGED dinlendirilmiş Dana Bonfile, milföy hamurunun içinde; mantarla birlikte hazırlanarak, duxel ve dana füme antrikot ile sarılıyor.  Kemik suyu, sebzeler ve baharatlarla hazırlanan Gravy Sos ile servis ediliyor.

  Kuzu Kol, İç Pilav ve Gravy Sos 

  Sunumuyla, lezzetiyle, her haliyle şahane bir tat: şefin özel tarifli, enfes kuzu kol, iç pilavı ve muhteşem gravy sosuyla yılbaşı sofralarında yerini alıyor.  Portakal ile marine edilen enfes kuzu kol, sarımsak ve soğan eşliğinde, Şef’in özel tarifiyle uzun saatler boyunca fırınlanarak, pişiriliyor. Yanında enfes iç pilavı ve kemik suları ve çeşitli baharatlarımızla lezzetlendirdiğimiz Gravy Sos ile servis ediliyor.

  Rosto Köfte, Fesleğenli ve Domates Sos

  Yılbaşı sofrası köftesiz olmaz diyenlere Şef’ten lezzet dolu bir yeni yıl yemeği; Fesleğenli ve Domates Soslu Rosto Köfte. Yağsız kıymadan hazırlanan soğan, kapya biber, yeşil biber, mozzarella peyniri ila kaplı enfes bir lezzet.  Fesleğenle hazırlanan İtalyan Usulü domates sosuyla yılbaşı sofranız için aradığınız lezzeti evinize getiriyor.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img