Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Hazal Kaya’nın 2 Adımlı Cilt Bakım Rutini İle Tanışın!

  Mutlu, güçlü ve duyarlı duruşu ile Lancôme Türkiye’nin ilk marka elçisi olan Hazal Kaya iki adımlı Rénergie Cilt Bakım Rutini’ni paylaşmaktan mutluluk duyuyor!

  Lancôme Rénergie Triple Serum ve yeni Rénergie H.P.N-300 Peptit Krem’in yer aldığı rutin daha dolgun, canlı, genç bir cilt görünümüne yardımcı olacak şekilde cilt hücresi yenilenmesini hızlandırıyor.

  LANCÔME RÉNERGIE TRIPLE SERUM

  Lancôme‘un üç serum etkisini tek formülde alabildiğiniz ilk serumu Lancôme Rénergie Triple Serum, içeriğindeki Hyalüronik asit, Niasinamid ve Ferülik asit ile cildin daha dolgun ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasını sağlarken kırışıklıkların görünümünü azaltmaya da yardımcı oluyor. Formülündeki C vitamini türevi ve Niasinamid sayesinde cilt tonunu eşitlerken koyu leke görünümünü azaltıyor ve daha aydınlık bir cilt görünümü sağlıyor.

   

  LANCÔME H.P.N-300 PEPTİT KREM

  Lancôme H.P.N-300 Peptit Krem, Hyalüronik AsidiNiasinamid’i ve güçlü yaşlanma karşıtı özlerden elde edilen 300’den fazla peptit türünü tek bir kremde birleştiriyor. İçeriğindeki Hyalüronik asit ile cilde nemdaha dolgun ve pürüzsüz bir görünüm sağlarken C vitamini türevi ve Niasinamid içeren formülü ile cilt tonunu eşitliyorkoyu leke görünümünü azaltıyor ve daha aydınlık bir cilt görünümü elde etmenize yardımcı oluyor. 300 Peptit içeren formül ile hızlandırılmış cilt hücresi yenilenmesi sağlayan Yeni Lancôme H.P.N-300 Peptit Krem, cilt sıkılığınıesnekliğiniarttırmayı ve kırışıklık görünümünü azaltmayı hedefleyerek cildi yeniden yapılandırıyor.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img