Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Afili Aşk’ın Kerem’i Çağlar Ertuğrul Sevgilisi Kayla Manukyan’ı Meryem Uzerli İçin mi Bıraktı?

  Son olarak Afili Aşk dizisiyle karşımıza çıkan Çağlar Ertuğrul üç yıldır birlikte olduğu Kayla Manukyan’dan ayrıldı. Evlilik yolunda ilerleyen ilişkisinin bitmesine neden olan kişinin oyuncu Meryem Uzerli olduğu iddia edildi.

  Meryem Uzerli ile Çağlar Ertuğrul arasında çıkan aşk iddiası gündeme bomba gibi düştü. Hırvatistan basınının iddiasına göre; 36 yaşındaki Meryem Uzerli, yakışıklı oyuncu Çağlar Ertuğrul’dan çok etkilendi. Görüşme sonrası arkadaşça konuşmaya başlayan ikili, iddialara göre samimiyeti ilerletti.

  Çağlar Ertuğrul, üç yıldır birlikte olduğu Kayla Manukyan ile yollarını ayırmıştı. Son olarak ‘Afili Aşk’ dizisiyle ekranlara gelen Çağlar Ertuğrul’un evlilik yolunda ilerleyen ilişkisinin bitmesine neden olan kişinin oyuncu Meryem Uzerli olduğu iddia edildi.

  Meryem Uzerli ile Çağlar Ertuğrul arasında çıkan aşk iddiası gündeme bomba gibi düştü.

  Hırvatistan basınının iddiasına göre; 36 yaşındaki Uzerli, yakışıklı oyuncudan çok etkilendi. Görüşme sonrası arkadaşça konuşmaya başlayan ikili, iddialara göre samimiyeti ilerletti.

  İddialara göre Ertuğrul’un sevgilisi Kayla Manukyan, yakışıklı oyuncu ile Uzerli’nin mesajlarını görünce ayrılık kararı aldı.
  ‘Fazilet Hanım ve Kızları’nda kostüm asistanı olarak çalışan Kayla Manukyan, Çağlar Ertuğrul ile bir süredir aşk yaşıyordu.
  İkiliden konuyla ilgili henüz bir açıklama gelmedi.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img