Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Anadolu’da İz Bırakan Medeniyetlerin Motifleri Metalde Hayat Buluyor

  Anadolu’da iz bırakan medeniyetlerin motifleri metalde hayat buluyor ve özünü arayanların huzurlu yolculuğunda onlara eşlik ediyor. Tasarımcı İrem Sürücü’nün yorumuyla şekillenen takılar Sacré İstanbul’da başka ruhlara da şifa olmak için bekliyor.

  RUHUNUZA ŞİFA OLSUN

  Uykunun en derin anında doğan, bir uyanış hikâyesi; Sacré İstanbul…

  Tıpkı medeniyetin filizlendiği Anadolu topraklarına hayat veren güneşin doğuşu gibi… Kendini bulma, özüne dönme ve iyileşme… 

  Yönünü döndüğü güneşten topladığı güçle iyileşmenin yolunu keşfeden markanın yaratıcısı İrem Sürücü, geçmişin ağırlığı ile mesleği avukatlığı arkasında bırakarak hayatın kendisi için çizdiği yolda ilerliyor. 

  Bereketli Anadolu topraklarında iyileştirici gücü olduğuna inanılan altın ve gümüş, bugün tasarımcı İrem Sürücü’nün var olma hikâyesiyle birleşerek bambaşka bir ruh kazanıyor. Kök saldığımız toprakta izi olan medeniyetlerin motifleriyle yorumlanmış tasarımların her biri Sürücü’nün kendi atölyesinde tek tek el işçiliği ile üretiliyor.

  Modern, sade ve bir o kadar da etnik kimliğe sahip takılar kendi özünü bulmak isteyenlere bu yolculukta eşlik edecek özel koleksiyonlar sunuyor. Koleksiyonlara https://www.sacreistanbul.com/ üzerinden ulaşılabiliyor.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img