Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Anneler Ve Çocukları İçin En Etkili Cilt Bakımı

  Aveeno Günlük Nemlendirici ve Baby serileri, Anneler Günü’nde anneleri ve çocuklarını en etkili cilt bakım ürünleriyle daha sağlıklı bir cilde kavuşturuyor. 

  Doğanın iyiliğini bilimin gücüyle bir araya getirerek her cilt ihtiyacına yönelik klinik olarak kanıtlanmış çözümler vadeden Aveeno, Anneler Günü’nde Günlük Nemlendirici ve Baby serileri ile anneler ve çocuklarını daha sağlıklı bir cilde kavuşturacak hediye alternatifleri sunuyor.

  Günlük Nemlendirici Vücut Losyonu

  Günlük Nemlendirici serisi, içerdiği prebiyotik kolloidal yulaf ile normal, kuru ve hassas ciltleri rahatlatan ve uzun süreli nemlendirme sağlayarak annelerin cildini gün boyu nemli tutuyor.

  Kuru ve hassas ciltlere besleyici bakım yapan Vücut Losyonu, ilk kullanımdan itibaren cildin nem bariyerini güçlendirerek daha sağlıklı bir görünüme kavuşturuyor.

  Günlük Nemlendirici Vücut Kremi

  24 saat boyunca cilde nem ve koruma sağlayan Vücut Kremi, zengin ve yağlı bir his bırakmayan kremsi yapısıyla konforlu bir cilt bakımı deneyimi sunuyor. Cildin doğal dengesini koruyarak cilt bariyerini güçlendiriyor ve doğal mikrobiyom dengesini koruyor.

  Aveeno Baby Günlük Bakım Saç ve Vücut Şampuanı

  Gücünü doğal yulaf özünden alan ve yeni doğandan itibaren kullanıma uygun Aveeno Baby ürünleri, iki hafta düzenli kullanımla bebekler için daha güçlü bir cilt bariyeri annelerin vazgeçilmezi haline geliyor. Hassas bebek cildi ve saç derisini temizleyen ve nemlendiren Saç ve Vücut Şampuanı, sabun, sülfat, boya ve paraben içermeyen formülüyle göz yakmadan nazik bir bakım sunar.

  Aveeno Baby Günlük Bakım Nemlendirici Losyon

  24 saat etkili Nemlendirici Losyon, içerdiği prebiyotik kolloidal yulaf kompleksiyle hassas cildi nemlendirir ve besler. Yüz ve vücutta kullanıma uygun hipoalerjenik losyon, cilt bariyerini güçlendirirken hızlı emilen yapısıyla yağlı bir his bırakmaz. 

  Aveeno Baby Günlük Bakım Bariyer Kremi

  Bariyer Kremi, kolloidal yulaf ve çinko oksitin bir araya geldiği formülüyle hassas, kuru ve atopiye yatkın bebek cildini hızla yatıştırırken ciltte uzun süreli rahatlama sağlar ve pişik oluşumunu engeller. 

  Anneler Günü’nde anneleri ve çocuklarını daha sağlıklı bir cilde kavuşturacak Aveeno ürünlerini deneyimleyebileceğiniz seçkin eczaneler için www.jnjconsumer.com.tr/tr/markalarimiz/aveeno/yetkilieczaneler adresini ziyaret edebilirsiniz. 

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img