Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Artun Kis, Modanın Değil Kalitenin Peşinde Tasarımlar Yaratıyor

  Doğanın eşsiz güzellikteki taşlarını, çeyrek asrı aşkın tecrübeyle yeniden dokuyan Artun Kis, yıllar boyu kaliteden ödün vermeden ve satış kaygısından uzak yeni modeller üretmeye devam ediyor.

  Artun Kis, eski ustaların çalışma titizliğini teknolojinin sınırsız imkânları ve yenilikleriyle buluşturup kusursuz tasarımlar ortaya koyuyor. Çok satan ürünlere yoğunlaşarak gündem olan mücevher markalarının aksine Artun Kis’in eşsiz tasarımlarında, güzel ve farklı olan ürünlerin yaratılmasına önem veriliyor. Yeniliğin dinamizmiyle tasarlanan “Kis” imzalı mücevherler, sıradanlığın ötesine geçmeyi önceliyor.

  Kolay satılan mücevherlerin değil, kendi kullanıcısını yakalayacağına inanılan tasarımların markası Artun Kis, mücevher sektörünün başarılı isimleri arasında yer almaya devam ediyor. Artun Kis, ince işçilikle dokuduğu koleksiyonları arasında üretim aşamasında farklılıklar olmasa da gece kıyafetleriyle kullanılan ağır takılar konusunda iddialı olduğunu belirtiyor.

  “Kis” İmzalı Tasarımlarda Giyim Tarzından Kullanım Alanına Her Detay Düşünülüyor

  Kişiye özel tasarımlarıyla mücevher dünyasında adından söz ettiren Artun Kis, pırlantanın ışıltısında kaybolmayı seven kadınların yoğun ilgisini kazanıyor. “Kis” tasarımlarının belirgin özelliklerinden biri de pırlantayı taşıyacak kadının giyim tarzı ve takının kullanılacağı alanın belirlenmesi oluyor. Ayrıca gündelik yaşamdaki rutinler ve ürünlerin rahat kullanımı da mücevher tutkunlarına hitap ederken, her an kıyafetlere eşlik eden sade küpeler bir adım öne çıkıyor.

  Pırlanta dünyasının başarılı firmalarına da tasarım ve üretim desteğinde bulunan Artun Kis’in zamansızlık hissi sunan koleksiyonları, çağ dışı çizgileriyle fark yaratmayı sürdürüyor. Yenilenen marka kimliği, deneyimli ekibi ve geniş vizyonuyla usta mücevher markası, çeyrek asrı aşkın deneyimi daima yaratıcılıkla buluşturuyor.

  Benzersiz tasarımları ve üstün işçilikle dokuduğu mücevherlerini, en üst seviyede müşteri hizmeti anlayışıyla devam ettiren Artun Kis, atölye ve mağazalarının yanı sıra artunkis.com adresinde mücevherseverlerin beğenisine sunuyor.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img