Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Aurelıa Geneve’den Cilt Lekelerini Azaltan Bakım: Pembe Kuvars Taşlı Cilt Masaj Aletleri

  Aurelia Geneve’in farklı şekillerde tasarlanan pembe kuvarslı Gua Sha masaj taşları ciltteki leke görünümünün azaltılmasına yardımcı oluyor.

  Doğal pembe kuvars kristalinin iyileştirici gücünü taşıyan Aurelia Geneve Gua Sha cilt masaj aletleri, cilt lekelerini ve kırışıklıkları azaltıyor. Aurelia Geneve, eski Doğu tıbbına dayanan doğal taşların iyileştirici ve enerji dengeleyici gücünü, farklı şekillerdeki Gua Sha masaj taşlarıyla kullanarak cilt lekelerini gidermeye destek oluyor. 

  AURELIA GENEVE 2 REPLACEABLE HEAD BEAUTY BAR

  Çift başlığa sahip titreşimli gua sha masaj taşı Aurelia Geneve 2 Replaceable Head Beauty Bar’ın büyük başlığı cildin kan dolaşımını uyarmaya, kolajen üretimini teşvik etmeye; ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. Küçük başlık ise göz çevresindeki şişlikleri ve göz altı morluklarını gidermeye yardımcı olarak, canlılık ve aydınlık sağlıyor. Pembe kuvarsın iyileştirici gücünden yararlanmak için 2 başlığı da pembe kuvars kristalinden tasarlanan bu masaj aleti, titreşimi açık ya da kapalı kullanılabiliyor.

  AURELIA GENEVE SPOON GUA SHA

  Aurelia Geneve Kaşık Şekilli Gua Sha Taşı, cildi iyileştirmeye, gençleştirmeye ve güzelleştirmeye yarıyor. Doğal pembe kuvars taşından kaşık formunda geliştirilen ürün, kırışıklık görünümü azaltıyor ve cildi sıkılaştırıyor, kaşık formu sayesinde akapunktur noktalarında da uygulanabiliyor. Cildin kıvrım ve hatlarına hafif baskı ile uygulanan Gua Sha taşı, kan dolaşımını ve lenfatik drenajı artırmaya yardımcı oluyor. 

  AURELIA GENEVE ROSE QUARTZ SQUARE GUA SHA

  Pembe kuvarsın iyileştirici ve enerji dengeleyici özelliğiyle kare formundaki Gua Sha taşı, cildi sıkılaştırıyor ve yüzdeki kan dolaşımını hızlandırıyor. Göz çevresindeki sarkma, koyu halka, torba ve çizgileri hafifletiyor. Yukarıya doğru her gün yapılan birkaç dakikalık yüz masajı, ciltte kısa sürede büyük değişimler yaratıyor.

  AURELIA GENEVE ROSE QUARTZ HEART GUA SHA

  Doğal pembe kuvars kristalinden yapılan kalp şeklindeki taş; kalp çakrasını dengeliyor. Pembe kuvarsın enerjisi; şefkate, hassasiyete, bağışlayıcılığa ve kendini sevmeye teşvik ediyor. Gua Sha taşı, kırışıklık gibi yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı oluyor. Çizgileri açan, cildi sıkılaştıran Gua Sha taşı, yüzdeki kan dolaşımını %400 oranında arttırıyor. 

  Aurelia Geneve ürünleri www.makyaktrendi.com ve www.beymen.com adreslerinde satışa sunuluyor.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img