Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Aurelıa Geneve’den Soğutucu Etkisiyle Ödem Atıcı Cilt Bakım Aletleri

  Aurelia Geneve Gua Sha ve güzellik masaj aletleri yazın soğutucu etkileriyle ciltteki ödemin giderilmesine yardımcı oluyor.

  Doğal taşlar ve özel madenlerden üretilen Aurelia Geneve güzellik aletleri; soğuk masaj etkisiyle yaz sıcaklarında cildinizi rahatlatarak ödemin giderilmesine ve kolajen üretimine katkı sağlıyor. 

  AURELIA GENEVE Çift Başlıklı & Titreşimli Gua Sha Masaj Taşı

  Çift başlığa sahip titreşimli gua sha masaj taşı Aurelia Geneve 2 Replaceable Head Beauty Bar’ın büyük başlığı cildin kan dolaşımını uyarmaya, kolajen üretimini teşvik etmeye; ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. Küçük başlık ise göz çevresindeki şişlikleri ve göz altı morluklarını gidermeye yardımcı olarak, canlılık ve aydınlık sağlıyor. Pembe kuvarsın iyileştirici gücünden yararlanmak için 2 başlığı da pembe kuvars kristalinden tasarlanan bu masaj aleti, titreşimi açık ya da kapalı kullanılabiliyor.

  AURELIA GENEVE Paslanmaz Çelik Gua Sha

  Aurelia Geneve Paslanmaz Çelik Gua Sha, cildi iyileştirmeye, gençleştirmeye ve güzelleştirmeye destek oluyor. Çelik yapısıyla cilde buz etkisi yaparak cildi canlandırıyor. Cilt elastikiyetini düzenleyerek kırışıklık görünümünü azaltan Aurelia Geneve Paslanmaz Çelik Gua Sha, tarak kısmıyla ise saç diplerindeki gözenekleri açarak köklerin güçlenmesini sağlıyor.

  AURELIA GENEVE Sarkma, Çizgi Giderici Titreşimli T Güzellik Masaj Aleti

  T- Shaped Energy Beauty Bar; göz çevresi, dudaklar, alın, boyun ve ellerdeki kırışıklıkları, sarkmaları azaltarak cildin daha genç görünmesini sağlıyor. Pille çalışan titreşim özelliği (dakikada 6000 titreşim) sayesinde kan dolaşımını hareketlendirerek, cilde lifting etkisi yapıyor ve böylece cilt daha canlı ve sağlıklı görünüme kavuşuyor. Su geçirmez yapısıyla banyoda da kullanılabilen masaj aleti ister tek ister nemlendirici ve serum gibi ürünlerinizle birlikte sadece yüzünüzde değil, dekolte bölgenizde de kullanılabiliyor.  

  AURELIA GENEVE Yüz ve Vücut İçin Anti-Aging Etkili Germanium Roller

  Doğada çok nadir bulunan “Germanium” madeninden oluşan Aurelia Germanium Beauty Roller, yüz ve vücudunuza masaj yaparak uygulanıyor. Yenilenmiş ve genç görünen bir görünüm için cilt tonunu iyileştirmeye yardımcı olan Germanium Beauty Roller, altıgen yapısıyla cildinizde gezdirdiğinizde kan dolaşımını destekliyor. Hollywood yıldızlarının güzellik sırlarından biri olan Germanium Roller; canlı ve sıkı bir cilt sunuyor. 

  AURELIA GENEVE Yüz ve Vücut İçin Pilli ve Titreşimli Germanyum -Y- Roller

  Germanyum tozu içeren 48 adet masaj bilyesi ile çevrelenmiş olan, yüzü sıkılaştırma ve canlandırma etkisine sahip Aurelia   Geneve Face And Body Vibrating Y Roller, günlük yapacağınız 9 dakikalık masaj ile sağlıklı ve güzel bir cilde kavuşmanızı sağlıyor. Rollerın altıgen Y dizaynının yoğurma masaj etkisi yüzdeki kan dolaşımını artırırken, göz altı morluklarının azalmasını ve doğal yaşlanma süresinin yavaşlamasını sağlıyor. Titreşimli Germanyum Y Roller, alın, yanak, göz çevresi, dekolte bölgesi, üst kol, el, boyun, omuz ve baldırlarda kullanılabiliyor. 

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img