Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Avon’dan Cilt Tonuyla Kusursuz Eşleşen Fondöten Seçenekleri

  Kim kendi cilt tonu kadar gerçek görünen bir fondöten istemez ki? Doğru bir fondöten ile kusursuz bir makyaj deneyimine hazır olmak çok kolay. İşte bu yüzden, Avon Urban Fondöten ile pürüzsüz bir cilde hazır olun.

  Doğru bir makyajın ilk aşaması cilt makyajı. Pürüzsüz görünen ve renk farklılığı olmayan bir cilt ise doğru bir makyajın ilk adımı. Makyajın bazını, temelini oluşturan fondötenlerle ilgili seçenekler çok fazla. Avon kataloğunda bulunan bazı seçeneklerinize gelince…

  Avon Urban Fondöten, cilt tonunu eşitleyen, nefes alan formülüyle dikkat çekiyor. 24 saat nemlendirme & Hafif-orta kapatıcılık özelliklerine sahip.  Antioksidan içeriği şehir yaşamında cilde zarar veren çevresel faktörlere karşı savaşırken; cildinizden çıkarsanız bile yüzdeki bakımlı his devam ediyor. SPF50 ve PA+++ özellikleriyle de güneşin zararlı etkilerine karşı yüksek koruma sağlıyor.

  Avon True Ultramatte fondöten ise karma ve yağlı ciltler için kusursuz mat görünüm veren kalıp gibi durmayan bir fondöten aynı zamanda . Gözenek görünümünü azaltan ve çizgilere dolmayan özelliklere sahip. Mat bitiş sağlayan, orta-yüksek kapatıcılık sunan ve neme, suya, terlemeye karşı dayanıklı fondöten ise Power Stay mat fondöten. Cilt tonuyla kusursuz eşleşen, Blue Colour IQ teknolojisi ile cilt tonuna uyum sağlayarak doğal bir görünüm yaratırken SPF 15 özelliğiyle cildi güneşten koruyan Avon fondöteni ise Flawless likit fondöten.

  İşte tüm bu özellikleri nedeniyle Avon fondötenler dikkat çekiyor ve makyaj çantamızın olmazsa olmazı olmaya aday oluyor.

  Avon Urban 50 SPF PA+++ fondöten,30 ml, 32,99 TL

  Avon True Ultramatte fondöten, 30 ml, 39,99 TL

  Power Stay mat fondöten, 30 ml, 62,99 TL

  Flawless likit fondöten, 30 ml, 29,99 TL

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img