Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Babalar Ve Oğulları İçin Şık Bir Kış Stili

  Hemington ile babaların konforlu ve kaliteli giyim tarzı oğullara geçiyor.  

  Hemington, İskandinav minimalizminden, gizemli doğa harikalarından ve muhteşem manzaralardan aldığı ilhamla oluşturduğu Sonbahar-Kış 2022/2023 Koleksiyonu 

  ‘NORTHERN TALES’ ile erkekleri kuzey ülkelerine eşsiz bir keşfe davet ederken, erkek çocuklarını da unutmuyor. 

  3-10 yaş arası erkek çocuklar için hazırlanan ve babalar ile oğulların aynı şıklığı ve konforu birlikte paylaşmasını sağlayan Hemington Baba&Oğul Sonbahar-Kış Koleksiyonu, Northern Tales’in renk ve desenlerini taşıyor.

  Koleksiyon, her Hemington tasarımında olduğu gibi %100 doğal materyallerden oluşuyor. %100 pamuk pantolon, gömlek modelleri, saf yünde yeni bir seviye olan %100 lambswool kazakların yanı sıra çok renkli atkı-bere seçenekleri de yer alıyor. Çocuklar babalarıyla birlikte ceketler ve chino pantolonlar ile şık kombinleri, loungewear ürünler ile hafta sonu şıklığını beraber yaşıyor. 

  Hemington ve Hemington Baba & Oğul koleksiyonu; İSTANBUL Akmerkez AVM, Akasya AVM, Suadiye, Mall Of İstanbul AVM, Aqua Florya AVM, Emaar Square, Viaport Avm, ANKARA Armada AVM, BURSA Korupark AVM, İZMİR Hilltown AVM, Bodrum Midtown, Mandarin Oriental Bosphorus butiğinde ve www.hemington.com.tr online alışveriş sitesinde stil sahiplerini bekliyor. 

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img