Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Babanızı mutlu edecek hediye seçenekleri BaByliss’te!

  Kişisel bakımda 50 yılı aşkın profesyonel uzmanlığa sahip BaByliss, bizi büyük özveriyle büyüten babalarımız için, onların hayatını kolaylaştıracak ve yepyeni bir görünüme
   kavuşmalarını sağlayacak hediye seçenekleri sunuyor.

  BaByliss’in her tarz ve bütçeye uygun erkek bakım ürünleri,
   babanız için en ideal hediye olacak.

  Babalar Günü, hayatımız boyunca bizi sarıp sarmalayan, düştüğümüzde elimizden tutup kaldıran, her daim arkamızda dağ gibi duran babalarımızı mutlu etmek için ideal bir gün. 

  “Yepyeni bir görünüme kavuşmayı, yeni saç stilleri denemeyi, en iyi şekilde görünmeyi ve hissetmeyi babalarımız da hak ediyor” diye düşünen, kişisel bakımın bir numaralı markası BaByliss, babalarımızı mutlu edecek, her tarz ve bütçeye uygun hediye seçenekleri sunuyor.  

  Evde mükemmel saç kesme deneyimi

  BaByliss E996E Super X Metal 10 Başlıklı Lityum Saç Kesme Makinesi, evde en az çabayla mükemmel bir saç kesme deneyimi yaşatıyor. Her seferinde kolay saç kesimi için tasarlanan makine, sağlam metal sapı ve yapı kalitesiyle dikkat çekiyor. Keskin açıya sahip Japon çelik bıçakları, tüm saç tiplerinde pürüzsüz, hassas ve hızlı kesme ve kırpma sağlıyor. Lityum iyon teknolojisi, 3 saate kadar kablosuz kullanım imkanı sunuyor. Şarj ilerlemesini ve kalan pil ömrünü gösteren dijital ekrana sahip makinenin, kulak ve burun tüylerini kesmek için kılavuz başlığı da bulunuyor. 

  Baştan sona erkek bakımı için 14’ü 1 arada!

  BaByliss MT996E Super X Metal 14 Başlıklı Lityum Yüz & Vücut Bakım Kiti; üstün saç kesimi, kolay vücut bakımı, sakal ve kirli sakalın günlük bakımı için tasarlandı. Sağlam metal sapı ve yapı kalitesine sahip profesyonel sınıf çoklu düzelticiye sahip olan ürün, lityum iyon teknolojisi sayesinde 5 saat kablosuz kullanım imkanı sunuyor. Hızlı şarj sistemi bulunan makinenin başlıkları kolaylıkla takıp çıkarılabiliyor. Islak ve kuru kullanım için su geçirmez özelliği bulunan ürün, duştayken bile rahat kullanım imkanı sağlıyor.

  En fazla Japon çelik serisi tercih ediliyor

  BaByliss’in Japon çelik serisi, olağanüstü performansı şık tasarımla birleştiriyor. Pürüzsüz ve zahmetsiz kesim için hassas olarak tasarlanmış koleksiyon, babanızın iyi görünmesine ve iyi hissetmesine yardımcı olacak. BaByliss’in Japon çelik serisinde yer alan erkek saç sakal kesme ve şekil verme ürün ailesi de babanız için ideal bir hediye seçeneği olabilir. 

  Japon çelik serisi ürün ailesinde yer alan BaByliss E990E Japanese Steel Dijital Saç Kesme Makinesi, benzersiz kesme performansı, lityum iyon pili sayesinde 160 dakikaya kadar olağanüstü kablosuz performans ve pürüzsüz kolay kesim sunuyor.

  BaByliss T890E Japanese Steel Sakal Kesme ve Şekillendirme Makinesi ise yüksek kalite lityum iyon pili ile 120 dakika kullanım süresi sunuyor. Pürüzsüz sakal kesimiyle de babanızın iyi görünmesine ve iyi hissetmesine yardımcı oluyor.

  BaByliss MT890E Japon Çelik 12 Başlıklı Yüz ve Vücut Bakım Kiti de son derece yetenekli ve fonksiyonel bir cihaz. Su geçirmeyecek şekilde tasarlanan cihaz, güçlü ve çok yönlü özelliğiyle duşta da rahatlıkla kullanılabiliyor. 34 mm bıçak genişliğine sahip ürün, istenmeyen tüyleri almak için burun kılı alma başlığı da içeriyor. Dijital LED ekran, kalan pil şarjını, kilitleme işlevini ve seçilen ayarı gösteriyor.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img