Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Bea’s İle Büyük Bir Aşk Hikâyesi

  Hem erkekler hem kadınlar için zamansız, şımartıcı kokular ve büyük bir romantizm sunan Bea’s, eşsiz parfümleriyle Sevgililer Günü’ne hazır! Bea’s Women engel tanımayan aşıklar için tutkulu bir hikâye, Bea’s Men ise ilk görüşte aşkın verdiği heyecanı hissettiren büyüleyici bir yorum sunuyor. 

  Unice Multibrand Türkiye kataloglarında ve unice.com.tr’de satışa sunulan Bea’s parfümleri, çekiciliğe çekicilik katmak, tatlı bir esinti yaymak, tutkuya ve aşka eşlik etmek için sevgilileri bekliyor. Bea’s parfümleri hem erkekler hem kadınlar için zamansız, şımartıcı kokular, uzun süreli ve etkileyici kalıcılık vadediyor.

  Bea’s parfümleri arasında yer alan çok özel iki ürün; Bea’s Women (551 EDP) ve Bea’s Men (223 EDP), Sevgililer Günü’nde aşkı, sevgiyi, romantizmi tetikleyecek.

  BEA’S WOMEN-551 EDP

  Üst Notalar: Frenk Üzümü, Armut

  Kalp Notası: İris, Yasemin, Portakal Çiçeği

  Alt Notalar: Paçuli, Tonka Fasulyesi, Vanilya, Pralin

  Çiçeksi ve oryantal Bea’s Women, engel tanımayan aşıklar için tutkulu bir hikâye… Bu baş döndürücü kokuyla cazibenizin doruklarına çıkmaya hazır olun. İris ve yaseminin zarafetiyle sarmalanan armudun ve Frenk üzümünün canlandırıcı ipuçlarıyla açılışa tatlı bir iz katan cezbedici kompozisyon, tüm duyularınızı uyandırıyor. Bedeninizi saran bu romantik masal, vanilya ve paçulinin sıcak nüanslarıyla sizi zamansız bir yolculuğa çıkarıyor. (50 ml-119,99 TL) 

  BEA’S MEN-223 EDP

  Üst Notalar: Zencefil, Biber

  Kalp Notası: Fesleğen, Adaçayı, Sedir

  Alt Notalar: Amber, Süet, Kızılçam

  Odunsu ve aromatik Bea’s Men, ilk görüşte aşkın verdiği heyecanı hissettiren büyüleyici bir yorum… Kalp atışlarınızı hızlandıran duyusal notaların buluşması… Mükemmel aşkın uyumundan ilham alan sedir ve adaçayıyla pekiştirilen biber ve zencefilin benzersiz karışımı sınırlarınızı zorluyor. Amber ve süet notalarıyla çevrelenmiş, modern ve cesur maskülenliğin sembolü olan bu eşsiz rapsodi, hayatınıza unutulmaz bir anı katıyor. (50 ml-119,99 TL)

  Unice Multibrand Türkiye Hakkında Bilgi: Ukrayna’da 2017 yılında kurulan Unice Multibrand’in “know how”ından yararlanarak çalışmalarını sürdüren Unice Multibrand Türkiye; Unice, Akten Kozmetik ve Fon Kozmetik markalarının yanı sıra kalite sertifikalarına sahip 23 farklı markanın ürününü satışa sunuyor. Bu markalar arasında Thalia Natural Beauty, Beany, PhytoComplex AHL, Bea’s, ClaraLine, Unice Home Care, AllesKlar da bulunuyor. Unice Multibrand Türkiye kataloglarında renkli kozmetikten cilt ve saç bakımına, parfümden sağlıklı yaşam ve ev bakımına kadar uzanan geniş bir yelpazede “doğal, kaliteli, teknolojik, insana ve doğaya saygılı” yüzlerce ürün yer alıyor.  

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img