Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Bella Maıson Aydınlatma Ürünleri İle Yaşam Alanlarınızdaki Işığa Yön Verin

  “Güzel ev” kavramına yeni bir soluk getiren Bella Maison’un evininin ışığına hükmetmek isteyenler için tasarladığı aydınlatma ürünleri ile evler zamanın ötesinde bir atmosferle tanışıyor.

  Masa lambaları, sarkıtlar, lambader ve abajurlardan oluşan oldukça geniş bir seçenek sunan Bella Maison, aydınlatma ürünleriyle eşsiz dekorasyonların yaratılmasına da yardımcı oluyor.

  Evlerin dekorasyonunun en önemli parçalarından olan aydınlatma ürünleri Bella Maison ile yeni bir form kazanıyor. Bella Maison dokunuşu ile tasarlanan lambader, sarkıt, abajur ve masa lambaları, evlerin dekorasyonunun etkisini artırırken, kullanıcılar evlerinde romantik, huzurlu ya da aydınlık geçişleri istediği gibi seçebiliyor. Spor, modern ve rustik dekorasyonlu evler için tasarlanan aydınlatma ürünleri, evleri hak ettiği ışığa kavuştururken, yeni dekorasyon fikirlerine de öncülük ediyor.       

  Pirinç detaylarıyla evlere kendi ışığını yansıtıyor

  Metal ve ahşap uyumu ile ışığın sıcaklığının dışa vuruşunun güçlendirildiği Swiss Dekoratif Metal Lambader evlere, geleceğin çizgilerinde bir şıklık kazandırıyor. Dekorasyonda sadelik isteyenlerin önceliği olacak lambader, ince çizgileriyle girdiği her alanda zarafetini konuşturuyor. Çalışma masasında da lambaderden ilham almak isteyenler, aradığı çözümü Swiss Dekoratif Masa Lambası’nda buluyor. Kubbe görünümün korunduğu masa lambasında doğal ahşap detaylar göze çarpıyor. Pirinç zincir anahtarı ise tasarımda ön plana çıkan detaylar. Siyah ve yeşil renk seçenekleri bulunan lambader ve masa lambası, pirinç detaylarıyla evlere kendi ışıklarını yansıtıyor.

  Karanlıktan aydınlığa yumuşak geçişlerin temsilcisi 

  Doğallığı her yerde yaşamak isteyenler için tasarlanan Carre Avize, hasırın ağırlığını evlerde hissettiriyor. Avizede siyah, hasır ve mat pirinç eşsiz bir bütünlükle harmanlanıyor. Hasır avizede yaratılan egrisel çizgi, evlere yeni bir hareket oluyor. Tamamen el yapımı avize, uzayıp kısalabilen kordonuyla ışığın ayarlanmasına da kolaylık sağlıyor. Doğal ahşap gövdesi ve jüt abajuru ile zamanın ötesindeki tasarımını konuşturan Beech Wood Jüt Abajur, rustik dekorasyonlara kolayca uyum sağlıyor. Jüt abajuru ve ahşap gövdesi ile doğallığını gözler önüne seren abajur, yuvarlak gövde tasarımıyla karanlıktan aydınlığa yumuşak geçişlerin temsilcisi oluyor. 

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img