Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Besleyici Yağlar ile Yeni Bir Cilt, Yeni Bir Sen

  Besleyici Yağlar ile Yeni Bir Cilt, Yeni Bir Sen

  Sunday Skin Body Scrub ailesi, lezzetli içerikleri sayesinde cildi derinlemesine nemlendirirken sağlıklı bir parlaklığa kavuşturuyor!

  Sunday Skin Cosmetic ile yepyeni bir güzellik ve kişisel bakım rutinine davetlisiniz. Pürüzsüz bir cilde nasıl kavuşacağınızı mı merak ediyorsunuz? Sizi sakin bir pazar gününüze eşlik edecek ürün koleksiyonumuzu denemeye davet ediyor. İlhamını pazar gününün bakım rutini ve keyfinden alan Sunday Skin, Bubble Gum’lı, Kayısılı, Kırmızı Orman Meyveli ve Kurabiyeli çeşitleri ile kuru ciltler için yoğun nem ve parlaklık vadediyor. Body Scrub serisi, hafif yapısı ve temiz formülasyonuyla cilde ihtiyacı olan günlük yenileyici bakımı sunuyor.

  Sunday Skin; mineralle zenginleştirilmiş terapileri ve bakım ürünleri ile, zihninizi ve bedeninizi rahatlatan, yenileyen ve gençleştiren esansiyel yağlarla bakım rutininizin yeni vazgeçilmezi olacak. Body Scrub serisini günlük kullanımlarınıza da kolaylıkla ekleyebilirsiniz; gün içinde bir kez özellikle ellerinize uygulamanız manikürünüzün ömrünü neredeyse 2 katına kadar uzatıyor ve ellerinizin ihtiyacı olan nemi sağlıyor. İçerdiği avokado, makademya, soya ve argan yağlarıyla yepyeni ve güçlü cilde merhaba diyeceksiniz.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img