Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Bio-Oil ile Yaza Çatlaksız Girin

  Etkinliği klinik çalışmalarla kanıtlanan Bio-Oil, vücudunuzdaki çatlakların görünümünü hafifletirken, çatlak oluşumunu da önlemeye yardımcı oluyor.

  Yaza daha sağlıklı, güçlü girmek isteyenler, bu aylarda kendine daha fazla özen gösteriyor. Daha iyi beslenmeye, daha yoğun egzersiz yapmaya, vitamin ve mineral destekleri almaya dikkat ediyorlar. Cildinin de daha iyi görünmesini isteyenler; hızlı kilo alıp vermek, hormon değişimleri, hamilelik, vücut geliştirme, kalıtım gibi birçok farklı nedenle ortaya çıkabilen çatlak görünümünün de azalması için çözüm arıyor. Bu çözümlerden biri olan Bio-Oil, çatlak oluşumunu önlemeye ve mevcut çatlakların görünümünü hafifletmeye yardımcı oluyor. 

  Etkisi Almanya, ABD ve Güney Afrika’da farklı tıp fakültelerinde yapılan klinik çalışmalarla kanıtlanan Bio-Oil’in etkisini görebilmek için düzenli olarak günde iki kez karın, göğüs, bel, kalça, bacak gibi çatlak oluşumuna yatkın bölgelere masaj yaparak kullanılması gerekiyor. Formülünde papatya, biberiye, lavanta ve kalendula yağları, A ve E vitaminlerinin yanı sıra çok özel bir etken madde olan PurCellin Oil™ bulunan Bio-Oil, kolayca emiliyor, cildi yağlandırmadan nemlendiriyor. Yüz bölgesinde de kullanılabilen Bio-Oil, kırışıklık görünümü ve leke görünümünü azaltarakcildeaydınlıkbir görünüm kazandırıyor.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img