Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Bio-Oil ile Yaza Çatlaksız Girin

  Etkinliği klinik çalışmalarla kanıtlanan Bio-Oil, vücudunuzdaki çatlakların görünümünü hafifletirken, çatlak oluşumunu da önlemeye yardımcı oluyor.

  İyi görünmek sanılanın aksine incecik bir vücuda, pürüzsüz bir tene, muhteşem bir görüntüye sahip olmak anlamını taşımıyor.İyi görünmek; kendine güvenmek, dayatılan tüm kalıplara rağmen bedenini ve kendini olduğu gibi sevmek, bedeninle barışık olmak anlamına geliyor. İşte bu yüzden zayıf veya kilolu; selülitli veya çatlağa sahip olmayı bir sorun gibi algılamamak gerekiyor. 

  Hızlı kilo almak, gelişim çağında olmak, hormon değişimleri, hamilelik, vücut geliştirme, kalıtım gibi birçok farklı nedenle ortaya çıkabilen çatlakların tamamen yok olması mümkün değil. Ancak görünümünü en aza indirmek ve renklerinin daha çabuk solmalarını sağlamak için bazı çözümler bulunuyor.  Bu çözümlerden biri de Bio-Oil…

  Etkisi Almanya, ABD ve Güney Afrika’da farklı tıp fakültelerinde yapılan klinik çalışmalarla kanıtlanan Bio-Oil, çatlak oluşumunu önlemeye ve mevcut çatlakların görünümünü hafifletmeye yardımcı oluyor. Formülünde papatya, biberiye, lavanta ve kalendula yağları, A ve E vitaminlerinin yanı sıra çok özel bir etken madde olan PurCellin Oil™ bulunan Bio-Oil’in etkisini görebilmek için düzenli olarak günde iki kez karın, göğüs, bel, kalça, bacak gibi çatlak oluşumuna yatkın bölgelere masaj yaparak kullanılması gerekiyor. Hafif yapısı sayesinde cilt tarafından hızlı bir şekilde emilen Bio-Oil, cildi yağlandırmadan nemlendiriyor. Yüz bölgesinde de kullanılabilen Bio-Oil, kırışıklık ve leke görünümünü azaltmaya, cilde aydınlıkbir görünüm kazandırmaya da yardımcı oluyor.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img