Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Black Sales Alert Beymen.com’dan Kasım Ayına Özel Sürprizler

  Türkiye’nin tek dijital lüks platformu Beymen.com’un, yaşamınızın her alanına hitap eden ayrıcalıklı seçkisi Kasım ayına özel avantajlarla keşfedilmeyi bekliyor. 

  Moda ve kozmetiğin yanı sıra Teknoloji, Ev & Mobilya, Anne & Bebek & Oyuncak, Spor & Outdoor ve Yaşam gibi farklı kategorilerde 200’e yakın marka ve yaklaşık 7000 ürün sunan Beymen.com, son olarak ayrıcalıklı seçkisine dahil ettiği Dyson, Samsung, Chakra, Nespresso, Marshall, Villeroy & Boch, Kenwood, Karscher ve Sirmaison ile en iyileri buluşturmaya devam ediyor. 

  Kasım Ayına Özel Ayrıcalıkları Keşfedin Black Sales Alert avantajları Beymen.com’da!

  Yeni nesil teknolojinin modern tasarım anlayışıyla buluştuğu ürünler 21 – 28 Kasım tarihlerinde Mastercard’lılara özel eşsiz fırsatlarla keşfedilmeyi beklerken, 22 – 28 Kasım tarihlerinde Ev & Mobilya’dan Anne & Bebek & Oyuncak’a, Spor & Outdoor’dan Yaşam’a, farklı kategorilerde %50’ye varan indirim avantajı da Beymen.com’un bu aya özel ayrıcalıkları arasında. 

  Cilt bakımından makyaj ve parfüme dünyaca ünlü markaların seçkileri ve yüksek modanın sezon trendlerine yön veren 2022-23 Sonbahar/Kış koleksiyonları %25’e varan indirim ile moda ve kozmetik severlerle buluşuyor.

  Yaşamınızın her alanına hitap eden benzersiz ürünlere şimdi Beymen.com’da yakından bakmanın tam zamanı!

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img