Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Camper İle Yaza Renkli Bir Merhaba

  Anın tadını çıkararak etraftaki güzellikleri yakalama fikrini benimseyen Camper, yeni sezon koleksiyonu ile yazın tadını çıkarmaya davet ediyor.

  Yaratıcılığı vurgulayan yenilikçi teknolojileri ile herkesi bir araya getiren Camper, sandalet modelleriyle yaz sezonunda da konforun keyfini sürmenizi sağlayacak.

  Camper’ın, kendine has şehir stilini, yumuşak deriler ve kumaşlarla birleştirerek yüksek konfor sağladığı sandalet ürünlerini keşfetmeye hazır olun! Bu sezon, doğal ve sürdürülebilir malzemelerden üretilen, %90’ın üzerinde biyo-bazlı sayaya ve %30 biyo-bazlı şeker kamışı dış tabana sahip Oruga koleksiyonun ön plana çıkan modellerinden biri. Çağdaş bir tasarıma sahip, avangart tarza eğlenceli bir yorum katan Kaah modeli ise rahat bir şıklığın tadını çıkartmak isteyenler için tasarlandı.

  Özel cırt cırt kapama sistemli, %100 EVA dış tabanlı ve çok renkli geri dönüştürülmüş PET’ler ile tasarlanan sandaletleri ile Camper, hem yetişkinlere hem de çocuklara eğlence ve konforu bir arada sunuyor.

  Camper, yeni sezon için bitki bazlı tekstiller, organik kumaşlar, geri dönüştürülmüş sentetikler ve doğal boyanmamış deriler dahil olmak üzere gezegen için daha iyi malzeme ve bileşenlerle unisex ayakkabılar geliştirmeye devam ediyor. Tasarım odaklı yepyeni ürün çeşitleri ile ayağınızdan hiç çıkarmak istemeyeceğiniz yeni sezon ürünlerini Camper mağazalarından veya www.camper.com.tr üzerinden keşfedebilirsiniz.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img