Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Cildini Canlandırmak İsteyenler İçin Birebir: Jetpeel Pro

  Gelişen teknolojilerle birlikte cilt bakımı yaptırmak isteyen herkesin beklentisine uygun bir yöntem bulması mümkün…

  Bu son teknolojilerden biri de ciltteki birçok soruna cevap verebilen, oldukça etkili bir alternatif olan ve Clinic SBB güvencesiyle rahatlıkla uygulayabileceğiniz JetPeel Pro… JetPeel Pro, tüm cilt tiplerine uyum sağlayarak problemleri tedavi ederken; leke, akne, antiaging, gözenek açıklığı, nemsizlik gibi konularda etkin ve başarılı sonuçlar veriyor.

  Dört aşamalı bir tedavi yöntemi olan JetPeel Pro, ciltte taze, sağlıklı ve harika bir görünüme kavuşmaya yardımcı olarak en konforlu, sağlıklı tedaviyi ve hızlı görünür sonuçlar almayı sağlıyor. İğnesiz bir cilt bakım yöntemi olan JetPeel Pro, yüzde yüz ağrısız bir tedavi süreciyle birlikte anında iyileşme imkanı veriyor. Tedavi, hazırlık aşaması olan Lenfatik Masaj ile başlıyor, bu aşamada dolaşım sağlanarak cilt uyarılıyor ve böylelikle bakıma hazırlanmış oluyor. Devamında Peeling aşaması ile cilt yüzeyindeki ölü hücrelerin temizlenmesi sağlanarak cildin nefes almasına yardımcı olunuyor. Cilt derinlemesine temizlenip tüm yorgunluğunu atmış bir duruma geliyor. İnfizyon aşamasında ise antioksidanların cilt altına en etkili şekilde iletilmesi sağlanıyor. JetPeel Pro sayesinde tek seans ile gündelik hayatımızda kullanılan ev ürünlerinin sağlamış olduğu etkinin neredeyse 4 katı fazlasını sağlanıyor. Son olarak Detay İnfizyon aşamasında ise cildin ihtiyacı olan yoğun vitamin ve antiaging ince çizgi ve kırışıklık olan bölgelere iletiliyor ve bölgeler beslenerek ince çizgiler açılmaya başlıyor. Cihaz aşamaları bittikten sonra ise cilt tipine uygun kremlerle yüz masajı yapılıyor ve güneş koruyucu ile bakım sonlandırılıyor. Tüm bu aşamalarda amaç yani JetPeel’in temel hedefi yoğun basınç yöntemi ile beraber kullanılan ürünlerin cilt altına iletilmesi ve cildin temizlenirken beslenmesini sağlamak… Tek seansta bile gözle görülür etki ve sonuç veren JetPeel Pro, canlı, parlak ve ışıl ışıl bir cilt sağlıyor. Kişiye özel sayı ve sıklıkta tekrarlanan tedavi için başlangıçta önerilen protokol, haftalık ve on günlük aralarla tekrarlanan 4 ana seans ve sonrasında bir aylık aralar ile tek seanslık işlemler şeklinde ilerliyor.

  Clinic SBB uzmanlığıyla her cilt tipi için uygun bir bakım alternatifi bulmak mümkün…

  Doğru ürünler ve düzenli uygulamayla cildi yenilemek ve yıpranmalardan korumanın yanı sıra alanında uzman kadrosu ve güvenilir operasyonlarıyla ön plana çıkan Clinic SBB’nin cilt bakım uygulamalarından faydalanarak ciltteki tahribatı hızlıca toparlamak ve sağlıklı hale getirmek mümkün… Clinic SBB tecrübesi ve güvenilir ürünleriyle cilt tipine uygun olarak ve uzmanların önerisiyle Hyaluronik Asitli Antiaging Bakım, Antiaging Cilt Bakımı, C Vitaminli Canlandırıcı Bakım, Akne Tedavi ve Kimyasal Peeling ve JetPeel Pro alternatiflerinden seçim yapmak ve hızlıca sonuç alarak sağlıklı bir cildin keyfi çıkarılabiliyor.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img