Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Cilt Bariyerini Güçlendirici Etkisiyle Clinique Moisture Surge 100 Saat Etkili Nemlendirici

  50 yılı aşkın deneyimiyle Clinique, cildin nem dengesini olumsuz etkileyen ve kurumasına sebep olan dış etkenlere karşı cilt bariyerini güçlendiren ve 100 saate kadar etkili nemlendirme sağlayan Moisture Surge Nemlendirici’yi geliştirdi.

  Hayatın bize getirdiği zorlu şartlarla mücadele ederken, gün içerisinde cildin direncini düşüren ve nemsiz kalmasına sebep olan birden fazla dış etkenle karşı karşıya kalıyoruz. Hava kirliliği, mevsim değişimleri, mavi ışık, güneşe maruz kalmak ve klima gibi bir çok dış faktör, cildimizin nem bariyerinin zayıflamasına sebep olur. 

  Olumsuz koşullara maruz kalan cildin nem dengesini korumak ve cilt bariyerinin güçlenmesini sağlamak için geliştirilen Moisture Surge, cildin dış koşullara karşı direnç kazanmasını sağlar. 

  Moisture Surge, 100 saate kadar nemlendirme sağlarken, cildin nem dengesini korumaya yardımcı olur. Otomatik Yenileme Teknolojisi sayesinde cildin kendi kendini nemlendirmeye devam edebilmesi için kendi su kaynağını oluşturmasına destek olur. Yağsız formülü ile Moisture Surge, içeriğindeki iki temel bileşen olan hyalüronik asit ve aloe biofermenti ile çift etkili güçlü nemlendirme sağlar. Fermantasyon sürecinden geçirilen içerikler sayesinde nem, cildin alt katmanlarına kadar ulaşır.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img