Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Clinique’ten Pop Plush™ Lip Gloss!

  Pop Plush™ Lip Gloss Nedir: 

  Pop Plush‘ın, yumuşak kremsi dokusu ve nemlendirici özelliği parlaklıkla buluşuyor. Bu ultra hafif nemlendirici parlatıcı, 3 süper zengin besleyici yağ ile formülize edilmiştir.

  Etkileri:

  • Anında 8 saate kadar parlaklık sağlar.

  • Dudakları belirginleştirir.

  • %61 oranına kadar gün boyu süren nemlendirme özelliğine sahiptir.

  Pop Plush™ Lip Gloss Ürün Özellikleri: 

  Zenginleştirilmiş krem yapıdaki aloe, avokado ve karite yağları ve nemlendirici etkili Hyaluronik Asit ile formüle edilmiştir. Bu, dudakların neme doymuş hissetmesine yardımcı olarak üstün parlaklık sağlar.

  Tüm cilt tipleri için uygun ve 10 farklı rengi mevcuttur: 01 Black Honey Pop, 02 Chiffon Pop, 03 Brulee Pop, 04 Juicy Apple Pop, 05 Rosewater Pop, 06 Bubblegum Pop, 07 Airkiss Pop, 08 Strawberry Pop, 09 Sugarplum Pop, 10 Velour Pop.  

  Pop Plush™ Lip Gloss Arkasındaki Hikaye:

  Sonunda, göründüğü kadar iyi hissettiren bir parlatıcı! Clinique sizleri besleyici yağlarla zenginleştirilmiş formülüyle dudakları yumuşatan ve nemli tutarken parlaklık veren Pop Plush’la tanıştırıyor. Aynı zamanda Clinique’in ikonik Tiktok fenomeni ruju Black Honey de sihirli rengiyle Pop Plush Lip Gloss serisi arasında yer alıyor!

  Besleyici yağlar ve nemi hapseden hyaluronik asit içeriğiyle gloss, dudakları neme doyurarak dolgun görünmesini sağlarken pürüzsüz ve sürülmesi rahat yapısıyla dudakları belirginleştirmeye yardımcı oluyor. Kıvrık uçlu aplikatörü, pürüzsüz bir uygulama için adeta dudaklara sarılır ve tüm dudağa kolay bir uygulama vaadeder. Dolgun ve belirgin görünen dudaklar için besleyici yağlarla birlikte ışığı yansıtan ve parlaklık veren esterle desteklenen formülü her cilt tonunu, dudak tonunu ve ruh halini tamamlayıcı 10 farklı renge sahip. 

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img