Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Colın’s Erkeği Sonbahar – Kışı Renkler İle Karşılıyor

  COLIN’S 2022-2023 Sonbahar Kış Koleksiyonu, dört farklı temasıyla erkeklerin birbirinden farklı yaşam tarzlarını yansıtıyor.

  Siyah, gri ve kırmızı tonlarının baskın olduğu Urban Idol, sokağın ritmini yakalarken; Grounded Nostalgia, yeşil ve kiremit tonlarıyla erkeklere şehirdeyken doğada gibi hissettiriyor. Dijital çağın getirdiği görüntülerden keyif alanlar Cosmic Future ile teknolojinin neon ve canlı renklerini tarzlarına taşıyor. Back to School teması ise içerdiği tüm renklerle kolej tarzını yansıtıyor. Her tarzın tamamlayıcısı COLIN’S jeanler ise moda sever erkeklere bu sezon da eşlik ediyor.

  Colın’s Sonbahar – Kış Mersiminde Kadınları Renklerin Her Tonuyla Buluşturuyor

  COLIN’S 2022-2023 Sonbahar-Kış Koleksiyonu, COLIN’S kadınlarına dört farklı tema ve birçok renk ile eşlik ediyor. Siyah ve beyazın uyumundan vazgeçemeyen kadınların teması Urban Idol, yılın moda renkleriyle kombinlenirken; Grounded Nostalgia teması, kiremitten sarıya uzanan renk skalasını pembe ve lilayla genişletiyor. Kolej tarzına yeni bir soluk getiren New Prep koleksiyonu pastel renklerin tutkunlarına vazgeçilmez bir tarz sunuyor. Sade ve şık modellere sahip Back to School ise, siyah, beyaz, gri tonları ve lacivert renkleri ile okula dönüş için vazgeçilmez oluyor. Her tarzın tamamlayıcısı COLIN’S jeanler ise moda tutkunu kadınlara bu sezon da eşlik ediyor.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img