Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Denim İkonu Wrangler’dan Cesur Ve Özgür Sonbahar/Kış 2022 Koleksiyonu

  Wrangler, yeni sezonda renkli görünümlere sahip Sonbahar/Kış 2022 Koleksiyonu ile hayatı doyasıya yaşamanın önemine vurgu yapıyor.

  Wrangler’ın 75. yıl kutlamaları, Sonbahar/Kış 2022 kampanyası “For the Ride of Life” ile devam ediyor. Cesur ve özgür olmaya teşvik eden kampanya, kim olursa olsun, hayat ne getirirse getirsin onu dolu dolu yaşamanın ve her andan zevk almanın önemine dikkat çekiyor.

  Heyecan ve ritmin her saniyesine hakim olduğu film ve fotoğraf kareleri ile lanse edilen kampanya, özgün ve pozitif yaşantıları ilgi çekici bir noktadan ele alıyor. Uzun araba yolculuklarından kaykay parklarına, aşkı kutlamaktan müzikle kendini ifade etmeye kadar birçok farklı yaklaşıma değiniyor. Wrangler 75. yıl kutlamaları kapsamında markanın western köklerinden gelen cesareti, kendine güveni ve inancını gözler önüne seriyor.

  Sonbahar/Kış 2022 Koleksiyonu’nun anahtar parçaları arasında kadınlar için bol kesim jeanler geniş paçalı formuyla dikkat çekerken erkek koleksiyonundaki düz kesim ve her stile uyum sağlayan yeni fitler öne çıkıyor. Kadın ceketleri arasında, koleksiyona yeni eklenen polar astarlı denim ceketler ve ilhamını 80’lerden alan şık kabanlar yer alıyor. Canlı renklerde çizgili trikolar ve İspanyol paça jeanler ile retro bir his yaratılırken, vintage Amerikan esintileri hem erkek hem de kadınlar için tasarlanan grafik tişörtlere ilham oluyor. Koleksiyondaki lila tulum modern ve geniş silüetlere atıfta bulunurken Western tarzındaki kareli gömlek ve fitilli kadife ceketler ise stil sahibi erkeklerin vazgeçilmezi oluyor. 

  Wrangler Sonbahar/Kış 2022 Koleksiyonu’nu Wrangler mağazaları, wrangler.com.tr ve bayi satış noktalarından keşfedebilirsiniz.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img