Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Divarese ile Kayak Kaçamağı

  Divarese, sezonun en soğuk günlerinde şıklıktan ödün vermeden hem konforlu hem de sıcak bir stil yakalayabilmek için, geniş renk paletinde farklı doku ve desenlere sahip bot, çizme ve çanta tasarımlarını kış tatillerinin star parçası olmak üzere moda severler ile buluşturuyor.

  Kış mevsimlerinin soğuk atmosferine iddialı bir giriş yapan, konfor ve tasarımı aynı çizgide buluşturan bot modelleri deri ve süet seçenekleri ile kombinlerin en büyük destekçisi oluyor. Kış aylarını, şehrin kalabalığından uzaklaşıp kayak kaçamağı yapmak üzere bekleyenler, bu beklenen anları Divarese şıklığı ile taçlandırıyor. Her kombine uyum sağlayacak renklerde postal botlar dağ yürüyüşlerinde, turuncu, mavi ve bej seçenekleri ile kışı renklendiren süet botlar ve özel tasarımlı deri çizmeler ihtişamlı akşam yemeklerinde, deri eldivenler kayak sonrası eğlencede, tatil şıklığını yakalamak üzere soğuk havaları görkemli bir şekilde karşılıyor. 

  Divarese, erkekler için ise; ister klasik ister sportif tarzda, estetik görünümleriyle, kayak tatilinde konfordan ödün vermeden şık bir görünüm elde etmenizi sağlıyor.

  Tüm tasarımlara ve daha fazlasına Divarese mağazaları ile Divarese.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img