Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Doğtaş ile Genç Odaları Büyüyor

  Evlerin genelde daha küçük odalarını sahiplenen gençlerin yaşam alanlarını en efektif şekilde kullanan Doğtaş genç odası koleksiyonları, mimarı çözümlerle fark yaratıyor.

  İnce hatlı tasarımlarla, daha geniş alanlar

  Doğtaş Greta, Palermo Pera ve Hector koleksiyonlarında yer alan, dar ve ince bacaklı çalışma masaları, odalarda kullanım kolaylığının yanı sıra geniş yaşam alanı bırakmasıyla da dikkat çekiyor. Greta koleksiyonunda yer alan kapanır çalışma masası opsiyonu ise kullanılmadığı zamanlarda dolap görevi görüyor ve yaşam alanlarını ferahlatıyor. 

  Ayna kullanımları, büyük, parlak ve daha fazla geniş alan hissi vermesi sebebiyle dar alanlarda tercih ediliyor. Riena ve Secret Garden genç odalarındaki ayna kullanımları, genç kız odalarına fonksiyonel bir şıklık katarken, aynı zamanda ferah bir görünüm de kazandırıyor. Greta genç odasında bulunan boy aynası ise hazırlık süreçlerini keyfe dönüştürüyor. 

  Dar odaları genişletmenin bir diğer yolu ise; raflar. Çok sayıda raf kullanımıyla büyük mobilya seçiminin önüne geçerek alanları genişletmek mümkün. Greta koleksiyonunda yer alan, son dönem trendlerinden Terrazzo deseni ise odalara yeni bir soluk getiriyor. Palermo Pera koleksiyonunda yer alan raf kullanımları, dolap opsiyonuyla toplu bir odanın ilk adımı olurken, Hector raflar nötr tonları ve ince yapılarıyla neredeyse oda içerisinde görünmez bir alternatif oluyor. 

  Canlı renk ve desen kullanımlarıyla, neşeli odalar

  Duvarlara uygulanacak parlak renkler, daha büyük bir alan hissi uyandıracaktır. Renkli duvarlarla kombinlenecek doğal tonlar ise hoş bir birlikteliğin yolunu açıyor. Greta genç odasında kullanılan soft yeşil tonları, detaylarda kullanılan Terrazzo desen, yaşam alanlarına genç ve dinamik bir duruş katıyor. 

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img