Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Eau Thermale Avène’den Yaşlanma Karşıtı Bakım Çantaları

  Yaz ayları kadar kış aylarında da cildimize temas eden UV ışınları, stres ve zaman gibi etkenler cilt sağlığını olumsuz yönde etkileyebiliyor.

  Cildimizde yaşadığımız dolgunluk, elastikiyet, ışıltı kaybı ve derin kırışıklık gibi yaşlanma belirtilerini ise doğru ürünlerle azaltmaya yardımcı olmak mümkün.

  Eau Thermale Avène’in yaşlanma karşıtı bakım çantaları sayesinde cildinizin ihtiyacı olan her şey artık tek bir çantada! Gündüz bakım kremi, gece bakım kremi ve serum ürünlerinden oluşan yaşlanma karşıtı bakım çantalarla cildinizin ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz.

  Yorgun görünen ve ışıltısını kaybetmiş hassas ciltler için: İlk kırışıklıklara ve ince çizgilere karşı etkili Avène A-OXitive gündüz/gece bakım kremi ve serumu, 

  Elastikiyetini kaybetmiş hassas ciltler için: Derin kırışıklıklara ve çizgilere karşı etkili Avène PhysioLift gündüz/gece bakım kremi ve serumu,

  Yoğunluk kaybı yaşayan sarkmış ve hassas ciltler için: Canlandırıcı ve sıkılaştırıcı etkili Avène DermAbsolu gündüz/gece bakım kremi ve serumu sayesinde daha sağlıklı ve genç bir cilde sahip olmak artık çok kolay.

  *Dermatologlar tarafından önerilmektedir. 

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img