Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Ece Güleç’in Yılbaşı Sofrası

  Yeni yılı ailesi ve dostlarıyla karşılamayı sevdiğini belirten, Güleç Decor’un sahibesi Ece Güleç, MAG Aralık sayısında yılbaşı sofrasını tanıttı. Güleç’in kırmızı ve yeşil renklerini kullanarak dekore ettiği yılbaşı sofrasına porselen melekler eşlik ediyor.

  “Öncelikle yeni yıl sizin için ne ifade ediyor? Yılbaşı için özel gelenekleriniz var mı?” sorusunu yanıtlayarak röportajına başlayan Ece Güleç “Yeni umutlar, yeni heyecanlar, yeni başlangıçlar, taptaze enerjiler, geçen yıllarda yaptığımız çalışmaların karşılığı; yeni yıl açıkçası benim için yeni olan her şey. Aralık ayının gelmesiyle birlikte hepimizin içini tatlı bir heyecan sarıyor, süslü caddeler, ışıklı sokaklar, hediye alışverişleri hepimizi mutlu ediyor. Her yıl mağazamızdaki yeni yıl köşemizi hazırlayıp, aralık ayının son haftası dostlarımız, sevdiklerimizle birlikte küçük bir kutlama yaparız. Yılbaşı gecesini ise tüm ailemizi evimizde ağırlamak en büyük zevkimiz” dedi. Genellikle yılbaşı gecelerini nasıl geçiriyorsunuz? Bu yıl için özel bir planınız var mı? Sorusuna Güleç “Her yıl olduğu gibi; evimizde, kendi soframızda, tüm ailemizle birlikte eğlenerek geçirmeyi planlıyoruz. Aileyle birlikte geçirilen her an çok özel” yanıtını verdi.

  “2022 yılını nasıl değerlendiriyorsunuz? Bu yıl siz ve aileniz açısından nasıl geçti ve sizlere neler kattı?” sorusuna ise “2022, önceki yıllara göre farklı deneyimler kazanmamı sağlayan bir yıl oldu diyebilirim. Sağlığın her şeyden daha önemli olduğunu, azimli olmayı, hiçbir konuda umudumuzu kaybetmememiz gerektiğini öğrendim. Yepyeni dostlukların ve arkadaşlıkların olduğu güzel bir yıldı” yanıtını veren Ece Güleç, bugüne kadar geçirdiği en güzel yılbaşı gecesini şöyle anlattı: “Kalabalık yemekleri, güzel sofraları hep çok sevmişimdir. Ailem ve dostlarımla birlikte geçirdiğim her yılbaşı benim için çok güzel.” 

  Bu yıl, yılbaşı sofranızın konsepti ve sunumu nasıl olacağını anlatan Ece Güleç “Bu yıl soframızda Versace ve Rosenthal yemek takımlarını beraber kullanmayı planladık. Versace’nin Medusa Juniper suplalarıyla birlikte özel bir klasik olan Rosenthal Sonssouci Gold serisini buluşturduk; Bugatti çatal bıçak takımı ve Rogaska kristalleri de eşlik etti. Ekoseli masa örtümüzle sıcak bir yılbaşı sofrası kurduk” dedi.

  Yılbaşı sofrası hazırlarken nelerden ilham alıyorsunuz? Renk ve düzen olarak tercihleriniz var mı? Sorusuna ise Güleç “Geleneksel yılbaşı renkleri olan kırmızı ve yeşili kullanmayı seviyorum. Şık bir vazo, şamdanlar soframızın vazgeçilmezleri. Bu yılki yılbaşı soframıza Rosanigrum’un çiçekleri eşlik etti” şeklinde yanıtladı. 

  2023’e dair beklentilerinizi ve dileklerini sorduğumuz Ece Güleç “Umuyorum ki yeni yıl yepyeni enerjilerle dolu olsun. Beklentilerimizin ve dileklerimizin sonsuz olduğu, sağlığımızın hep iyi olduğu, büyük başarılara imza atacağımız, gülmekten kahkahalara boğulacağımız bir yıl olsun.” ifadelerini kullandı.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img