Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Evlerin Keyif Köşeleri Madame Coco ile Tamamlanıyor

  Her evin keyif yapmak için ayrılmış özel alanları vardır. Kitap okumak, müzik dinlemek, kahve içip sohbet etmek ya da televizyon izlemek için evlerde hazırlanan keyif köşeleri, Madame Coco’nun birbirinden şık ürünleri ile tarz kazanıyor.

  Koltuk şalından kırlentlere, saksılardan fincan setlerine kadar birbirinden zarif ürünler Madame Coco mağazaları ve www.madamecoco.comda…

  Türkiye’nin lider ev tekstili ve dekorasyon markası Madame Coco, evlerini kendi tarzlarına ve zevklerine göre düzenlemek isteyenler için binlerce ürün seçeneği sunuyor. Evlerinin en özel ve huzurlu köşelerini Fransız tarzı bir şıklık ile birleştirmek isteyenler Madame Coco’nun eşsiz ürünleriyle ev dekorasyonuna bambaşka bir hava katıyor. 

  Keyif Köşelerine Tarz Katan Detaylar 

  Küçük dokunuşlarla evlerin en rahat yerlerini aynı zamanda en şık alanlara dönüştürmek mümkün. Madame Coco Algue Saksılı Bitki, gerçekçi görünümü ile doğanın güzelliğini evlere taşıyor. Farklı renk seçenekleri ile Aventurin Seramik Vazo, sezonun en güzel çiçeklerini sergilerken her tarz eve ve alana zarif bir hava katan tasarımıyla beğeni topluyor. Küçük bir dokunuşla büyük bir etki yaratmak isteyenler içinse Répertoire’ın Sedir Ormanı ve Müge kokulu Çubuklu Oda parfümleri tüm ortamın havasını hoş bir koku ile değiştiriyor.

  Keyif Köşesinde Huzurlu Anlar  

  Havaların soğumasıyla keyif köşeleri koltuk şalları ve kahve kupaları ile özdeşleşmeye başlıyor. Paul Welsoft Baskılı TV Battaniyesi hem yumuşacık dokusu hem de iç ısıtan sıcak rengi ile keyif köşelerinde huzurlu bir hava yaratıyor. Evin en huzurlu yerlerinden olacak bu alanlarda kitap okumak, bulmaca çözmek ya da müzik dinlemek gibi hobileri tercih edenler için Fabienne Abajur zamanı yavaşlatarak ortama loş bir ışık veriyor. Evin en özel köşesi olarak belirlenen keyif köşelerindeki zamanı durdurmak isteyenler için yumuşacık dokusu ile Damien Kırlent, vazgeçilmez bir parça haline geliyor. Üç farklı renk seçeneği ile Marguerite Kupa, kahve keyfine eşlik ediyor. 

  Keyif Köşesini Sohbetle Doldurun

  Keyif ve mutluluk deyince aklına dostlar ve onlarla yapılan sohbetler gelenler için Madame Coco’nun şık ürünleri ortama tarz katıyor. Dergiler, kitaplar, bitkiler ya da yün yumaklarını organize ederek ortama sıcak bir hava katmak isteyenler için Basilie Orta Hasır Sepet şık bir seçenek oluyor. Lenora 2’li Kahve Fincan Seti de bol kahkahalı sohbetlere eşlik ederek, dostluğun ve sohbetin keyfini ikiye katlıyor. 

  Keyif köşelerini kendi tarzlarına göre dekore etmek isteyenler ve evlerini farklı ürünlerle yenilemek isteyenler Madame Coco mağazalarını ve web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img