Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Ex Nıhılo’nun Yeni Parfümü Vesper Glıtz İle Paris Gecelerinin Büyüsünü Keşfedin

  Niş parfüm markası Ex Nihilo’nun en tatlı hazları ortaya koyan Les Interdites Koleksiyonu’nun yeni üyesi/parfümü Vesper Glitz, yasemin, mimoza ve kehribarın baş döndürücü notalarıyla Paris gecelerinin hislerini özetliyor.  

  İlhamını yaratıcı Avant-Garde’dan ve Fransız saf incelik ruhundan alan Ex Nihilo’nun, ilk andan itibaren koku bağımlılığına yol açacak Les Interdites Koleksiyonu’nun yeni parfümü Vesper Glitz, koleksiyonun diğer üyeleri gibi çağdaş dişilikle, kişiye özel şehir sofistikeliğini buluşturuyor. Ödüllü parfümör Nadège Le Garlantezec’in aşk şehri Paris gecelerinin ilhamı, yasemin, mimoza ve kehribar notalarıyla hayat verdiği parfüm, yaydığı hisli duygularıyla Paris gecelerinin büyüsünü keşfe çıkarıyor. 

  Çiçekli kehribar koku ailesine ait olan pembe biber, mandalina ve neroli esansı üst notlarıyla Paris’e ve onun heyecan verici yaşam tarzına gönderme yapan parfüm, ylang-ylang, yasemin ve mimoza orta notlarıyla büyüleyici ve bağımlılık yaratan yorumunu tamamlıyor. Vesper Glitz, sedir ağacı, tonka tohumu, vanilya ve misk alt notalarıyla tüm duyulara hitap ederken, kışkırtıcılığını da ortaya koyuyor. Paris gecelerinin ritmine ayak uyduran notalar arası geçişler, modern şehir kadınının her anına eşlik ederek enerjisini yükseltiyor.  

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img