Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Eyüp Sabri Tuncer’den Şık, Işıltılı ve Renkli Bir Dünya: ‘Perfume Jewels’ Serisi

  Kozmetik sektörünün öncü markası Eyüp Sabri Tuncer; geleneksel değerleri, inovasyonla birleştirerek yaşatmaya devam ediyor.

  Sektörde öncülük ettiği ikonlaşmış ürünlerle, yenilikçi ve fonksiyonel ürünleri bir arada sunan markanın tutkunları için özenle tasarlayıp ürettiği şık ve ışıltılı bir dünyaya sahip Perfume Jewels Serisi, benzersiz kokulu vücut spreyi, duş jeli ve el vücut kremlerini mükemmel formüller ile sunuyor.

  100 yıla yaklaşan hikayesiyle Türkiye’nin en köklü ve güçlü markalarından biri olan Eyüp Sabri Tuncer, geniş ürün yelpazesiyle farklı ihtiyaçlara farklı çözümler sunmaya devam ediyor. Eyüp Sabri Tuncer; geleneksel olana, yenilikçi ve modern bakış açısıyla yaklaşarak geliştirdiği ürün gamında; parabensiz, sülfatsız, glutensiz olmalarının yanı sıra dünya standartlarına göre zararlı kabul edilen tüm içeriklerden bağımsız üretilen, doğal içerikli ürünlerine de her geçen gün bir yenisini ekliyor.

  Ürünle tamamen bütünleşmiş modern tasarımları ile ışıltılı ve renkli bir dünyayı kokusuyla hissetmek isteyenler için üretilen “Perfume Jewels Serisi” parfümistik kokulara sahip mükemmel formüllü vücut spreyleri, enerji dolu dünyası ile tazeleyen duş jeli, doğaya saygılı özel formülü ile her cilt tipine uygun el ve vücut kremleriyle size, kalıcı koku ve mükemmel bir kişisel deneyimi sunuyor. Sadece kadınlar için değil erkekler için de mükemmel kokular sunan Perfume Jewels serisinin vücut spreyleri, günün her anında tazelik hissini yaşatıyor.

  Benzersiz kokularla, duş hiç bitmesin isteyeceksiniz!

  Vücut spreylerinin kalıcılığını artırmak için öncesinde kullanılabilecek Perfume Jewels Duş elleri ise farklı koku seçenekleri ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Koku duayeni Eyüp Sabri Tuncer’in Perfume Jewels serisinde yer alan 5 farklı duş jelinin parfümistik kokuları, ürünle tamamen bütünleşmiş modern tasarımı ve kullanım kolaylığı sağlayan özel başlığıyla şık ve benzersiz deneyim vadediyor. Mükemmel formülü su ile buluştuğunda içeriğindeki %100 doğal zeytinyağı özü sayesinde cildinizde yumuşatıcı köpüğe dönüşüyor ve eşsiz bir deneyim sunuyor. Teninizde yaşadığınız bu eşsiz koku deneyimi daha uzun süre hissetmek için aynı serinin kremi ve vücut spreyi de kullanılabilir.

  Doğaya saygılı özel formül

  Perfume Jewels’in mükemmel formüle sahip el ve vücut kremleri ise paraben ve gluten içermeyen doğaya saygılı formülü ile her cilt tipine uyum sağlıyor. Ecocert sertifikalı Shea Butter içeriği ile dört mevsim boyunca kullanılabilecek bu mükemmel nemlendiriciler; baş döndürücü kokuları ve doğal zeytinyağlı içeriği ile cildinize yumuşaklık kazandırırken, E vitamini ile zenginleştirilen formülü güçlü bir bakım sağlayarak sağlıklı bir cilde kavuşmanıza yardımcı oluyor.

  Parfüm niteliğindeki mis gibi kokuları ile gün içerisinde her an tazelenmek adına kullanılan Perfume Jewels Vücut Spreyleri, özel formülü ile her cilt tipine uyum sağlayıp dört mevsim mükemmel bir nemlendirici olarak kullanılan Perfume Jewels El ve Vücut Kremleri ve Perfume Jewels Duş Jelleri kişisel bakımınızda kendisini özel hissetmek isteyenlerin vazgeçilmezi olacak.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img