Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  FLO Trend Alarmını Yepyeni Koleksiyonu ile Başlatıyor!

  FLO Sonbahar/Kış Koleksiyonu’yla hayata ayak uyduran birbirinden şık modeller sunuyor! Sezon trendlerinden ilham alınarak tasarlanan koleksiyon, kadın, erkek ve çocuklar için geniş ürün yelpazesiyle göz dolduruyor. Hem klasik hem sportif kombinlerin en dinamik tamamlayıcısı olacak modeller FLO’da sizleri bekliyor!

  Herkesin ayakkabıcısı FLO, günün her anına eşlik edecek yüzlerce modelin yer aldığı, Sonbahar/Kış Koleksiyonu’yla hayata ayak uyduran yüzlerce modeli 7’den 70’e her kesimin beğenisine sunuyor. Sonbahara uygun renkteki klasik model ayakkabılar, sneakerlar, makosenler; toka, kalın taban ve renk detaylarıyla göz alıcı kombinlerin en rahat eşlikçisi oluyor!

  Günlük modunu stiline taşımak isteyen kadınlar için siyah, beyaz ve bej renkleriyle öne çıkan sneakerlar renkli şeritler ve kalın taban detaylarıyla kombinlerin en göz alıcı parçası oluyor. Stilinizin vazgeçilmez parçası çantalar ise, FLO koleksiyonunda sezon trendlerini tüm şıklığıyla yansıtıyor 

  Erkeklerin ofis hayatının ve özel günlerinin en önemli tamamlayıcısı olan klasik ayakkabılar FLO Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nda deri, rugan ve süet seçenekleri ile yer alıyor. Bağcıklı ve düz modelleri, kahverengi, siyah, lacivert, hâkî gibi her kombine eşlik edebilecek renkleri ve farklı taban alternatifleri ile koleksiyonun en önemli parçaları arasında dikkat çekiyor. Şehir hayatının kurtarıcısı olan casual ayakkabılar da FLO’da sizleri bekliyor!

  FLO, her sezon olduğu gibi bu sonbaharda da çocukların yüzlerini güldürmeye devam ediyor.  Her renk ayakkabının yer aldığı Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nda, siyah, beyaz, pembe, gri ve lacivert renkli ayakkabılar hem okulda hem günlük hayatta kolaylıkla kullanılabilecek modeller arasında göze çarpıyor. Cırt cırt detayları ve renkli şerit detaylarıyla göz dolduran modeller miniklerin rahat adımlar atmasını sağlıyor.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img