Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Foreo, En Yeni Teknolojisi Espada Bha+Pha Leke Solüsyonu İle Akneye Savaş Açıyor

  İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO, ESPADA koleksiyonuna, mavi LED ışık ve T-sonic titreşimlerle güçlendirilmiş dünyadaki tek anti-akne jelini ekledi. FOREO ESPADA BHA+PHA Leke Solüsyonu’nun cilt yüzeyindeki akneleri hızla hedef alan güçlü içerikleri ve etkili formülünü keşfetmeye hazır olun!

  FOREO ESPADA BHA+PHA Leke Solüsyonu dünyadaki en yaygın cilt problemlerinden biri olan akne ile savaşmak ve hayalleri süsleyen kusursuz ve pürüzsüz cilde giden yolda ilk adımı atmak isteyenleri bekliyor!İnsanlara özgüven aşılama misyonunda azimli, İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO, hem akne karşıtı cilt bakım rutinini hem de özgüveni en üstlere çıkaracak en son teknolojili yeni ürününü ESPADA BHA+PHA Leke Solüsyonunu tanıtmaktan büyük mutluluk duyuyor. 

  “Konu akne olunca, lekeler cilt yüzeyinin derinine iniyor ve bu da psikolojik açıdan zorlayıcı olabiliyor. FOREO’nun misyonu her zaman insanların hayatını iyileştirmek olmuştur ve özgüven de bunun önemli bir parçasını oluşturuyor. Medeniyet kadar eski olan akne problemi, elbette ki akne problemini hedef alan ürünler için önemli bir pazar oluşturdu. 1930’lar kadar eskiye giden bu ürünlerin 100 yıldır formülü hiç değişmedi. Bu ürünlerin pek çoğu da akne kurutmaya yönelik olan kimyasallar içeriyor. Bu içerik de hassaslaşmış cildi strese sokuyor. FOREO olarak bizler daha sağlıklı ve etkili bir yol olduğuna emindik ve çalışmalarımıza başladık. Bunun üzerine, FOREO’nun ESPADA BHA+PHA LekeSolüsyonu ortaya çıktı.” diye açıklıyor FOREO Türkiye Genel Müdürü Adnan Beciragic.

  FOREO, güzellik sektöründe tek başına yepyeni bir güzellik-teknoloji kategorisi inşa ederek akne karşıtı cilt bakımında hızlı ve etkili bir gelişme elde etti. Marka, FDA onaylı, hızlı ve etkili şekilde akne eğilimli cildi onarmaya yardım ettiği medikal olarak kanıtlanmış cihazı ESPADA ‘yı sundu. LED ışıkları ve T-sonictitreşimleri; cildin derininde bulunan ve akneye sebep olan bakterileri, yüzeydeki leke ve sivilceleri azaltıyor ve sebum üretimini dengeleyerek leke ve enflamasyon oluşunu da en aza indiriyor.

  ESPADA™ koleksiyonunun bir parçası olarak FOREO ESPADA BHA+PHA Leke Solüsyonunu, cilt yüzeyindeki akneleri hızla hedeflemek için kullanılıyor. İçeriğindeki %2 Salisilik Asit ve cadı fındığı özü ile tıkanmış gözenekleri açıp, nazikçe peeling yaparken; Niacinamide ve çay ağacı yağı da lekelerin genişliğini ve belirginliğini azaltıyor, kızarık, irite görünümünü ciltte azlatıyor ve gelecekte olabilecek problemleri de en aza indiriyor. Aynı zamanda içeriğindeki Panthenol ve laktobionik asit ile ESPADA jel bakım yapılan bölgeyi sakinleştirip nemlendiriyor ve aşırı kuruyan, kabuklaşmış görüntüyü önlüyor ve cilde mükemmel bir rahatlık sağlıyor. Cilt yüzeyinin altındaki sivilceleri yüzeye çıkmadan önce hedefleyerek terapiyi güçlendirmek için mavi LED ışıklı akne cihazı olan FOREO ESPADA™ ile kullanıldığında akneyi iki kat güçle hedefliyor ve sonlandırıyor.

  FOREO Kozmetik ve Besin Takviyesi Ürün Sorumlusu Federica Pizzinato “ESPADA’nın faydalarını maksimuma çıkarma amacıyla geliştirmeye başladığımız formülün, araştırmamız ve deneylerimiz derinleştikçe tek başına elde ettiği başarılı sonuçlar sayesinde, bu formülü tek başına ve mavi LED ışıklarıyla sağlamlaştırılmış bir ürün olarak geliştirmeye karar verdik. Son aşamada, tıpkı isminde de iddia ettiği gibi güçlendirilmiş bir akne karşıtı solüsyon elde ettik” diye açıklıyor.

  FOREO Genel Müdürü Adnan Beciragic sözlerini “Transparanlık ve gerçek çözümler sunma felsefesini benimsemiş bir marka olarak müşterilerimizi, filtre kullanmaya itmeyi değil, bilimsel altyapılı, mümkün olan en iyi çözümlerle cilt problemlerinden kurtararak kendi ciltlerinde rahat hissettirmeyi hedefliyoruz. FOREO akne karşıtı cilt bakım çözümleri, size doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak ve makyaj ve filtrenin tamamen sizin insiyatifinize kalacağı özgüveni sağlayacak.” diyerek bitiyor.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img