Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Foreo, Luna 4 Koleksiyonunun Yeni Gözdeleri Luna 4 Plus & Luna Body’yi Sunuyor

  İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO, LUNA 4 koleksiyonunu sunuyor: dünyanın en ikonik cilt temizleme aleti şimdiye kadar ki en iyi versiyonu ile karşımıza çıkıyor.

  LUNA 4 daha yumuşak silikon dokunma noktaları,kan dolaşımını ve cildin doğal kolajen üretimini arttıran 5 farklı masaj tekniği, eşsiz ve nazik temizleme modları ile cildinizin en yakın arkadaşı olacak!

  FOREO,güzellik endüstrisinin en yenilikçi firması olarak, teknolojinin sadece cildimiz için değil, aynı zaman da sağlığımız için neler yapabileceğinin sınırlarını zorluyor. Yüz temizliğinde gelmiş geçmiş en büyük gelişmeyi tanıtan FOREO: bilimsel ve dermatolojik olarak test edilmiş LUNA 4 serisi ile dikkati güzellik üzerinden çekip cilt sağlığına alıyor. 

  FOREO CEO’su Boris Trupceviç :“Yüz temizliği, 10 sene önce ikonik LUNA koleksiyonumuzu çıkardığımızdan beri çok yol kat etti. Sadece 10 sene önce insanların yüzlerini elleriyle yıkadığını düşünmek bile bunun bir göstergesi. LUNA’yı gerçek anlamda eşsiz yapan, (patentli T-sonik titreşim teknolojisinin dışında) cihazın yapıldığı ultra-hijyenik silikonlar. Bu silikonun en büyük özelliği antibakteriyel olması. Üzerinde patojenler birikemiyor, böylece mikrop geçişini 

  imkansız kılarak, yüz yıkamanın en etkili yolu olduğu gibi en güvenli yolu olduğunu da kanıtlıyor. 

  FOREO cilt temizlik rutinini bir üst seviyeye taşımaya ve sizi iyi bir yüz fırçasına yatırım yapmaya çağırıyor. Bu fırça yüzünüzde yayılan bakterileri tamamen elimine ederek cildinizi birkaç dakika içerisinde sağlıklı ve parlak bir görünüm oluşturuyor. 

  FOREO’nun koleksiyonundan LUNA 4 PLUS ve LUNA 4 Body hevesle beklenen yeni serinin kahramanları. Cildin doğal elastisitesini koruyarak, derin ve nazik bir temizlik sağlayan LUNA 4 PLUS ve LUNA 4 Body 5 farklı masaj modu sayesinde, sizleri unutulmaz bir deneyime davet ediyor. 

  LUNA 4 body

  LUNA 4 BODY, ilk T- Sonik masajıyla günlük derin temizlik yapan vücut fırçası. Ultra hijyenik silikondan üretilen LUNA 4 body yumuşak, bakteriye dayanıklı, silikon temas noktaları sahip. Cildinizdeki kir ve yağın yüzde 99’unu giderdiği klinik olarak kanıtlanmış. Tıkalı gözenek ve sivilcelerinizi artık geçmişte bırakmaya hazır olun.

  LUNA 4 body, kolajen ceplerindeki sıvıyı hedef alarak selülit görünümünde azalmasına yardımcı oluyor. Mikrodolaşımı arttırarak, T-Sonik masajı yağ depolarını dağıtırken, T- Sonic masajı aynı zamanda geçici olarak gözeneklerinizi genişletiyor, böylelikle silikon temas noktalarınızı derinlerde biriken kir ve yağı götürüyor, cildinizin sonrasında uygulayacağınız herhangi bir cilt ürününü (krem, losyon vs.) derinlemesine emmesi için mükemmel hazırlığı sağlıyor. 

  LUNA 4 plus

  LUNA 4 plus, FOREO’nun yenilenen teknolojisi ile, yaşlanan ciltler için 4ü-1-arada bir temizleme cihazı; mikro akım, kırmızı LED ışığı, rahatlatıcı T-Sonic titreşimleri, veFOREO ürün yelpazesinde yepyeni bir teknoloji tanıtıyor: the NIR LED light. LUNA 4 plus, kızılötesine yakın LED ışığı, geçici olarak gözenekleri büyütmek için nazikçe cildi ısıtıyor, bu da LUNA 4’ÜN silikon temas noktalarının derinlerde hapsolmuş kir ve yağa ulaşmasına imkan tanıyor. Ek olarak NIR ve kırmızı LED ışığı cildinizi yeniliyor ve daha genç bir görünüm sağlıyor. 

  LUNA 4 plus Anti-Shock System™ içeriyor, cildinizin elektiriğe olan direncini ölçerek ve seçilen yoğunluğa göre cildinize en uygun şekilde olması için mikro-akımları otomatik olarak ayarlayan eşsiz bir sistem oluşturuyor. LUNA 4’ün arkası yeniden canlandırıcı yüz fitness bakımı sağlıyor; düşük frekanslı titreşimler yüzdeki kas gerilimini rahatlatmaya ve lenfatik drenajı geliştirmeye yardımcı olurken, daha iyi bir parıldama ve şişkinliklerinizde azalmaya yardımcı olmayı sağlıyor.

  LUNA 4 Plus’ın kir, yağ ve makyaj kalıntılarını %99 oranında giderdiği ve naylon kıllı fırçalara göre 35 kat daha hijyenik olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır. Kullanıcıların %90’ı ciltlerinin daha genç ve sağlıklı gözüktüğünü bildirirkenFOREO sizi FOREO LUNA 4 plus ve LUNA 4 body’i eşsiz bir cilt ve vücut deneyimi için denemeye davet ediyor. 

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img