Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Geberit İle Banyolarda Yenilikçi Duş Çözümleri

  Yenilikçi tasarımlarıyla yaşam alanlarını fonksiyonel çözümlerle buluşturan Geberit, CleanLine duş kanalları, Olona ve Nemea duş teknesi, duvar ve yer süzgeciyle banyolarda şıklığa davet ediyor.

  CleanLine sade temizlik sağlarken, Olona’nın üstün kaydırmazlık seviyesi ise daha güvenli duş alanları yaratıyor. Suyun tahliyesini sorunsuz gerçekleştiren duvar ve yer süzgeci de kompakt yapısıyla yüksek performans gösteriyor.

  Yenilikçi vizyonuyla kullanıcının beklentilerini karşılayan Geberit, hijyen problemine CleanLine duş kanalları, güvenlik ihtiyacına Alman Standartları Enstitüsü onaylı Olona duş teknesi ve mat beyaz seçeneği Türkiye’de ilk olma özelliğine sahip Nemea duş teknesi ile cevap veriyor. Duvar ve yer süzgeci ise küçük ayrıntılarla kesin çözüme ulaşmak isteyenlerin banyosunu Geberit mühendisliğiyle buluşturuyor.

  Açık gider yüzeyiyle kir ve bakterilere son: CleanLine duş kanalları 

  Kullanıcı deneyimini iyileştiren özelliklerle donatılan CleanLine duş kanalları, açık gider yüzeyi ve kullanışlı kapağıyla banyolara modern bir görünüm katıyor. Serinin yenilikçi üyesi CleanLine80’in tasarımında sahip olduğu eğimli yapı, parmak izini önleyen kaplama ve toplayıcı profili, bütünsel çözüm sunuyor. İstenilen ölçülerle ayarlanabilen CleanLine duş kanalları, kullanıcı özgürlüğünü üst noktaya taşıyor. Ürün, yapısal özelliklerinin esnekliği sayesinde duvar kenarına veya duş alanının ortasına da pratik bir şekilde konumlandırılıyor. Mevcut yer seramikleri trendleriyle uyumlu olan şampanya, siyah krom ve paslanmaz çelik renge sahip CleanLine80, bulunduğu ortamın aurasını değiştiriyor. CleanLine’ın gövdeyle entegre izolasyon bezi sızdırma problemlerini önlerken, kanalın içinde yer alan ve istenildiğinde çıkarıp kolayca temizlenebilen saç tutucu tarak ise hijyen problemine kesin çözüm üretiyor.

  Yenilikçi duş deneyiminde minimalist şıklık: Olona ve Nemea duş teknesi

  Kaydırmaz yüzeyi sayesinde Türkiye’de ilk olma özelliğine sahip Olona duş teknesi, DIN 51097:1992 ve XP P05-011 standartları çerçevesinde B sınıfından C sınıfına yükseltilen yüzeyiyle üstün performans gösteriyor. Kare ve dikdörtgen olmak üzere iki farklı şekilde kullanıcısına sunulan Olona, 25 farklı ölçüsü sayesinde de farklı boyutlardaki banyolarda kullanılabiliyor. Zemin seviyesinde monte edilmesine karşın isteğe bağlı olarak hazır seramik yüzey üzerinde de kullanım fırsatı tanıyan ürün, kullanıcı özgürlüğünü üst seviyeye taşıyor. Suyun belirli noktalardan tahliye özelliğini kendi içerisinde bulunan eğimli yapısı sayesinde mümkün kılan Olona’nın taş reçine döküme sahip yapısı, dayanıklılığını uzun yıllar koruyor. Elegant bir duruşa sahip Nemea duş teknesi ise duş deneyimine seviye atlatıyor. Akrilik malzemeye sahip yapısını parlak beyaz seçeneğiyle zenginleştiren ürünün mat beyaz seçeneği ise Türkiye’de ilk olma özelliğini taşıyor. Nemea’da yer alan saç tutucu tarak ise giderin tıkanmasını önlüyor ve temizliği de kolaylaştırıyor. Zemin seviyesinde bir duş teknesi olarak monte edilebilen Nemea, 9 farklı ölçüye sahip yapısıyla her banyo tipine uyum sağlıyor. Ürünün kare ve dikdörtgen seçenekleri, farklı beğeni tarzlarına hitap ederken, kaydırmaz ve sağlam yapısı güvenli duş imkanı sunuyor.

  Duvar ve yer süzgeci ile gider sorununa kompakt çözüm

  Duş çözümlerinin vazgeçilmez ögeleri arasında bulunan duvar ve yer süzgeci, üstün Geberit kalitesiyle uzun yıllara dayanan kullanım imkanı veriyor. Gideri yerden duvara taşıyan duvar süzgeci banyonun zeminini bütünsel bir forma bürüyerek uygulaması kolay ve şık bir çözüm olarak dikkat çekiyor. Paslanmaz çelik yer süzgeci ise son derece kompakt yapısı ve fonksiyonelliği ile ikna edici çözümler yaratıyor.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img