Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Geleneksel Pazar Hediyeleri Yeni Yıl’a İyi Gelecek!

  Hakiki gıda ve doğayla dost ürünlerin adresi Geleneksel Pazar, her zevke, her bütçeye uygun Yeni Yıl hediye paketleri sunuyor!


  İyi gelecek” sözünü tutarak hem insan hem çevre sağlığını gözeten, tüm ürünlerini en doğal yollarla tarladan sofraya getiren Geleneksel Pazar, yeni yıla sağlıkla girmeye hazır!

  Geleneksel Pazar güvencesiyle üretilen şifalı, tertemiz ürünler göz alıcı kutu ve sepetlerle, ip ve tül detaylarıyla yeni yıla özel hediye paketlerini oluşturuyor. İşe yarar, nitelikli hediye arayışında olanlar farklı seçenekler arasından seçebiliyor. “Kişiye özel” dokunuşlar katmak isteyenler içinse arzu edilen ürünler kolaylıkla eklenip çıkarılıyor.

  Paketler SaffBahçe etiketlitemiz ve gerçek gıda, SaffHayat ekolojik temizlik ve kişisel bakım ürünleri ve SaffHane sürdürülebilir ev ve yaşam ürünlerini içeriyor.

  Antioksidanlar Demliğe!

  Vücudumuzu zararlı maddelerden temizleyen antioksidanları almak için en iyi kaynaklardan biri bitki çayları… Kendinize ve sevdiklerinize iyi bakmak için minik ama etkili yollardan olan çaylar en doğal halleriyle Geleneksel Pazar’ın Demlik, Orta Demlik, Büyük Demlik hediye paketlerinde yer alıyor.

  Hediyeniz Şifalı Olsun…

  Kışın evde salep keyfi için en kaliteli saf salep ve toz tarçın ikilisi özel kavanozu ve hediye sepetiyle Keyifpaketini oluşturuyor. Geleneksel Pazar tarihinin en çok sevilen üç ürünü bir arada… Yoğun lezzetli Bozkır tahini, üzüm pekmezi ve keçiboynuzu pekmezli fındık ezmesi kırmızı kutusuyla “Geleneksel” paketiyle karşımızda! Organik polen, çam balı ve saf saleple bağışıklık güçlendirici ürünler “Şifa” paketinde yer alıyor. “Kıymet” paketinde özel üretim lezzetlerin dördü bir arada; Bozkır tahini, dut pekmezi, pekmezli fındık ezmesi ve Mut erken hasat zeytinyağı. “Kuvvet” paketi Bingöl yayla çiçek balı, organik polen ve dut pekmeziyle direnci artırmaya birebir. Bozkır tahini, keçiboynuzu pekmezli fındık ezmesi ve organik zeytinyağıyla her eve, her zevke uygun kuvvet verici gıda paketi… “Lezzet”; en doğal, en lezzetli kuruyemişlerden oluşan sağlıklı atıştırma paketi. Hurma, çiğ badem, çiğ fındık içi, dut kurusu, Antep fıstığı, patlatmalık mısırla istediğiniz yerde, işte, okulda, yolculukta en güzel şekilde beslenin. Dünyanın en büyük nimetlerinden zeytin meyvesinin Mut yöresinden erken hasat ve olgun hasat sızma zeytinyağları “Nimet” paketinde.

  Evi Yuva Yapan Minik Detaylar…

  Ekolojik ayak izini küçültmek isteyenler için “Pür-i Pak” temizlik seti: kabak lifinden yüz pedi ve banyo lifi, saplı temizlik fırçası, topuzlu temizlik fırçası, amber cam sıvı sabunluk, amber cam spreyden oluşuyor. Yaşam alanlarını dekoratif objelerle renklendirmek isteyenler için “Billur 1” paketinde özel tasarım mavi cam 3’lü vazo seti bulunuyor. “Billur 2” paketinde ise özel tasarım dore şeritli cam 3’lü vazo seti yer alıyor. Toprak bardak içinde %100 saf soya mumu “Işık” paketinde. Ham pamuk fitilli, bitkisel içerikli, el yapımı, 50 saat yanış süreli soya mumu yatıştırıcı ve dinlendirici etkisiyle yaşam alanlarına huzur katıyor. “Buhur” paketi seramik buhurdanlık, limon esansiyel yağı ve özel tasarım mavi cam 3’lü vazo ihtiva ediyor. Antimikrobiyal özellikli, enerji yükseltici limon yağı her eve lazım!

  Geleneksel Pazar’ın birbirinden özel ve doğal ürünlerini
  daha yakından incelemek için tıklayınız.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img