Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Givin İle İyiliğe Dönüşüm

  Ece Vahapoğlu, Efe Bebeğin Kıyafetlerini Givin İle İyiliğe Dönüştürüyor!

  Başarılı sunucu ve yazar Ece Vahapoğlu, Aralık ayında dünyaya gelen bebeği Efe’nin küçülen kıyafetlerini, Givin mobil uygulaması üzerinden TOÇEV ile maddi yetersizliklerinden dolayı eğitim almakta zorlanan çocuklar için bağışa dönüştürüyor. Efe bebeğin küçülenleri Givin mobil uygulaması ve Givin Akmerkez alt kattaki iyilik mağazasından görülebiliyor ve satın alındığında ödemesi eğitime destek oluyor.

  Ece Vahapoğlu
  Ece Vahapoğlu

  Sevilen sunucu ve yazar Ece Vahapoğlu: ‘Çocuklar özellikle doğum sonrası ilk aylarda hızlı bir gelişim gösteriyorlar. Bu sebeple bazılarını hiç kullanmadığımız Efe’nin bebek kıyafetlerini paylaşarak maddi yetersizlikteki çocukların eğitimine destek olmak istedim. Benimle beraber bu iyilik hareketine katılmak isteyenleri, Givin mobil uygulamasını indirerek destek olmaya davet ediyorum.” açıklamasında bulundu.

  Siz de Ece Vahapoğlu’nun oğlu Efe’nin bebek kıyafetlerini, Givin mobil uygulamasından görebilir, uygun tutarlara alarak, ödemenizle TOÇEV ile maddi yetersizliklerinden dolayı eğitimine devam edemeyen çocukların eğitimi için bağışa dönüşmesini sağlayabilirsiniz.

  Uygulama Linki: bit.ly/givinapp

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img