Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  GROHE Essence Professional Batarya ile Mutfaklarınız Daha Renkli, Şık ve İşlevsel

  GROHE Essence Professional, mutfaklarda renkli, şık ve işlevsel batarya arayanlara mükemmel bir çözüm sunuyor.  

  Göz alıcı endüstriyel tasarımla buluşan batarya musluğu, kolay montaj sistemi sayesinde daha işlevsel bir boyut kazanıyor. 360 derece dönebilen 11 renk seçeneğine sahip GROHFlexx silikon hortumu ise hijyende kusursuz bir sonuç sağlıyor.  

  Etkili sürdürülebilirlik taahhüdü ile ilk sıhhi tesisat markalarından biri olan GROHE, mutfakları renkli, modern, şık ve yüksek performanslı bataryalarla buluşturuyor. GROHE Essence Professional tek kumandalı batarya musluğu, göz alıcı endüstriyel tasarımıyla dikkat çekiyor. Kolay montaj sistemi sayesinde işlevselliği ön plana çıkaran batarya, mutfak masası ünitelerine veya duvara monte dolapların altına kolayca takılarak, yerleşim konusunda tam bir esneklik sağlıyor. 360 derece dönerek eviyenin her köşesine ulaşabilen batarya musluğu, profesyonel sprey özelliği sayesinde de sebze yıkama, su doldurma ve eviyeler arası değişim yapma gibi işlemleri kolaylaştırıyor. Normal sprey ve güçlü jet sprey seçenekleri bulunan batarya, işlevselliği kusursuzlukla donatıyor.

  Hijyende de üstün performans sunuyor

  GROHE Essence Professional mutfak bataryası, sunduğu teknoloji sayesinde hijyen alanında da üstün bir performansa sahip. GROHE EasyDock M sistemi, sprey başlığındaki mıknatıslı özelliğiyle sert metalden ayrılıp kolayca ve düzgün bir şekilde toplanabiliyor. GROHFlexx silikon hortum ise silinerek kolayca temizlenebiliyor. Ayrıca SpeedClean silikon sprey nozülleri de elle hafifçe sürterek kireçten arındırılabiliyor. 11 farklı renk seçeneği sunan silikon hortum, her türlü mutfak tasarımına uyum sağlıyor. Monoblok bataryanın içindeki GROHE SilkMove teknolojisi ise ömür boyu kolay ve rahat, su ve sıcaklık kontrolü sunuyor. Çizilmeye dayanıklı GROHE StarLight krom kaplama da batarya yüzeyinin daima göz kamaştırıcı bir ışıltıyla parlamasını sağlıyor.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img