Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Güçlü Yaşlanma Karşıtı Bakım Serisi Anew Sensıtıve + İle Artık Seçim Yapmak Zorunda Değilsiniz!

  Hassas ciltlere özel olarak geliştirilen ilk yaşlanma karşıtı bakım serimiz Anew Sensitive+ en hassas ciltlerde bile gözle görülür sonuçlar sağlamaya yardımcı olarak geliştirildi.

  Birçok tüketici hassas bir cilde sahip olduğunu ve yaşlanma karşıtı ürünlerin cilt hassasiyetlerini etkilediğini düşünüyor. Bu sebeple cilt bakım ürünlerini tercih ederken hassas ciltlerine iyi gelecek ürünlerle yaşlanma karşıtı bakım ürünleri arasında seçim yapmaları gerekiyor. 

  Dünya için en iyi güzellik şirketi olma vizyonuyla çalışan Avon’un, cilt bakımında devrim yaratan ödüllü protinol teknolojisinin  en yeni üyesi Anew Sensitive+ koleksiyonu ile tüketiciler artık seçim yapmak zorunda kalmadan yaşlanma karşıtı bakım ürünlerini kullanabilecekler.   Anew Sensitive+, en hassas ciltlerde bile maksimum sonuçlar sağlamaya yardımcı olmak için devrim yaratan Avon’a özel Patentli PROTINOL™ teknolojisi ile cildi rahatlatan içeriklerle birleştirilerekgeliştirildi*. Bu teknoloji, bebek kolajen üretimini arttırmaya yardımcı oluyor ve Tip 1 ve Tip 3 kolajen sağlayarak cildi güçlendirmeyi destekliyor.

  Dermatolojik ve alerjik olarak test edilen ve parfüm içermeyen bu seri; Anew Sensitive +  Krem TemizleyiciAnew Sensitive + İkili Kolajen Göz Kremi ve Anew Sensitive + İkili Kolajen Yüz Kremi ile etkili bakım ürünlerinden oluşuyor. Sadece 72 saat içerisinde** cildin kızarık görünümünü azaltmaya yardımcı olan rahatlatıcı içeriklerle cilde bakım yaparken, içerdiği PROTINOL™ Teknolojisi ile daha dolgun ve esnek bir görünüm için kolajen üretimini destekliyor. İnce çizgi ve kırşıklık görünümünü hafifletiyor, cildin nem bariyerini yenileyerek kuruluğu engelliyor.***

  Anew Sensitive + ile yeniden doğmuş gibi…

  Avon protinol teknolojiyle geliştirilen Anew Sensitive + Krem Temizleyici,  makyajınızı çıkarırken cildinizi nazikçe temizler. Ferahlık hissi veren krem temizleyici her kullanımda cildinizdeki hassasiyeti azaltmaya yardımcı olur. Anew Sensitive + İkili Kolajen Göz Kremi, kaz ayağı ve ince çizgi görünümünü hafifletmeye yardımcı olur, gözaltı bölgesindeki şiş görünümü hafifletir ve rahatlatır. 72 saat içinde ciltteki kızarık görünümü azaltan ve cildin rahatlamasına yardımcı olan Anew Sensitive + İkili Kolajen Yüz Kremi ise serinin son üyesi. 2 hafta içerisinde cilde daha dolgun, canlı ve parlak bir görünüm sağlarken ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü ise azaltmaya yardımcı olur. Anew Sensitive + serisini keşfetmeye hazır mısınız?

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img