Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Güzelliğin Gücü Altında Yeni La Mer Mikro Peel’ı Keşfedin!

  İlhamını ve yaratıcılığını her zaman denizin iyileştirici gücünden alan lüks cilt bakım markası La Mer, yüz peelingini yeniden yaratıyor ve cilt bakım rutinine ekliyor.

  Güçlü eksfoliyasyon ve cilt güçlendirme faydalarını tek bir üründe bir araya getiren yenilikçi bakım aşaması, güçlü ve nazik Mikro Peel, her gece kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Cildi arındırır, yeniler ve yeniden yapılandırır.

  MİKRO PEEL , MAKRO ARINDIRMA

  Gece boyunca etkisini süren, evde uygulanabilen ve güçlü bir bakım olan Micro Peel; cildi gece boyunca güçlendirirken aynı zamanda arındırır, yapılandırır ve yeniler. Zamanla daha sağlıklı ve daha eşit bir görünüm için gözenekleri temizler.

  MUCİZE İKSİR™ : Her La Mer tedavisinin kalbinde yer alan bu hücre yenileyici iksir; cildin görünümünü canlandırır, yeniler ve yatıştırır.

  MUCİZE İKSİR YAĞLARI: Bu yenileyici yağlar, cildin yağ bariyerini besler ve rahatlatır.

  ARINDIRICI FERMENT: Bu konsantre güç merkezi; cildi pürüzsüzleştirmek için eksfoliyasyonu harekete geçirir, berrak ve canlı bir dönüşüm için yenilenme sağlar.

  ARINDIRMA ANI: Nazikçe arındıran ve yenileyen bir gece rutini ile pürüzsüz ve esnek bir cilt ortaya çıkarmak için tasarlanan peeling etkisiyle cildinizin matlığını giderir.

  ADIM 1: Geceleri cildinizi temizledikten sonra Micro Peel’in iki fazlı formülü etkinleştirmek için ürünü hafifçe sallayın.

  ADIM 2: Ürünü, parmaklarınızla ince ve eşit bir tabaka halinde uygulayın. Dudaklar, gözler ve göz çevrelerine uygulamaktan kaçının. Uygulama sırasında hafif bir karıncalanma hissi oluşabilir. Tedavinin kurumasına izin verin. Durulamayın.

  ADIM 3: Gece La Mer rutininize Mikro Peel’i ekleyin.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img