Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Hassas Ciltlerin Hak Ettiği Terapi Dermalex Sensitive Balance

  Yaz yaklaşırken güneşe git gide daha fazla maruz kalan hassas ciltlerin bakımını ihmal etmemek gerekiyor.

  Cildinize hak ettiği bakımı sağlamak için cilt uzmanları tarafından geliştirilen Dermalex Sensitive Balance serisi, cildinize bakım yaparken aynı zamanda hassas cildinizi de koruyor.

  Yaz yaklaşıyor, artık güneş yüzünü daha sık gösteriyor. Cildimiz de güneş ile daha sık buluşuyor. Güneş koruyucu kremler kullansak da bu dönemde hassas ciltler yıprandığı için özel bakıma ihtiyaç duyabiliyor. Türkiye’deki her 10 kadından 7’sinin* cildinin hassas olduğu düşünüldüğünde hassas cilt bakımının önemi bir kez daha ortaya çıkıyor. Formülleri cilt uzmanları tarafından İsveç’te geliştirilen ve sadece cildin gerçekten ihtiyaç duyduğu bileşenleri, ideal miktarda içeren Dermalex Sensitive Balance Serisi, her mevsim olduğu gibi yaz aylarında da hassas ciltleri hak ettiği terapiyle buluşturuyor.

  Formülleri hassas ciltlerle %100 uyumlu**Dermalex Sensitive Balance serisi, parfüm, renklendirici ve alkol içermiyor. Dermalex Hassas Micellar Temizleme Jeli, makyajı ve kiri cildi kurutmadan, nazikçe derinlemesine temizliyor. Sabun içermeyen formüle sahip Dermalex Hassas Micellar Temizleme Jeli, suyla durulanarak veya pamukla silinerek yüz, göz çevresi ve dudak için kullanılabiliyor.

  Rahatlatıcı etkisiyle hassas tüm cilt tiplerinin kullanabileceği Dermalex Hassas Likit Krem, cildi 24 saat süreyle yoğun ve derinlemesine nemlendirip rahatlatıyor. Hassas ciltler üzerinde dermatolojik olarak test edilen Dermalex Hassas Likit Krem, komedojenik olmayan formülü sayesinde gözenekleri tıkamıyor. Göz çevresindeki hassas cilt üzerinde dermatolojik olarak test edilen Dermalex Hassas Göz Kremi, göz çevresini 24 saat süreyle yoğun ve derinlemesine nemlendiriyor. Cildi rahatlatıyor ve tahrişe karşı koruyor.

  *İpsos, Dermalex Yeni Marka Lansman Araştırması, Türkiye, 2020.

  **Dermalex Sensitive Balance ile aynı formülasyona sahip Aco Sensitive Balance Dermatolojk Test, 2018 &2020, J.W. Hamilton Poland S.A

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img