Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Hawaii’nin Doğal Mucizeleri Maui ile Saçlarınızda!

  Başrolüne doğanın mucizevi nemlendiricisi Aloe Vera’yı alan vegan ve doğa dostu saç markası Maui, farklı saç tipi ve problemlerine özel olarak geliştirilen tropikal içerikli formülleriyle saç bakımına yeni bir soluk getiriyor. 

  İlhamını Hawaii’nin tropikal Maui Adası’ndan özenle toplanan ve elle işlenen malzemelerden alan Maui, Hindistan cevizi sütü, hibiskus ve agave gibi egzotik içerikleriyle fark yaratıyor.  

  Vegan olan ve hayvan deneyleri yapmayan Maui ailesi, mucizevi aloe vera suyu ve saf hindistan cevizi suyunu bir araya getiriyor. Aloe vera suyu eski çağlardan beri yüksek su oranı ile her cilt tipinin ihtiyaç duyduğu nemi sağlarken pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüme kavuşturmasıyla bilinir. Hindistan cevizi suyu saçı ağırlaştırmadan nemlendirir, yumuşatır ve besler. Maui ürünleri silikon, sülfatlı temizleyiciler, sentetik boya ve gluten gibi maddelerden uzak durarak doğadan gelen egzotik içeriklere odaklanmaktadır.

  Her saç tipi ve yapısına uygun farklı şampuan ve saç kremlerinden oluşan beş özel Maui ailesi, aloe veranın başrolde olduğu zengin formülleriyle saçları nemlendirip sağlıklı bir görünüme kavuştururken egzotik içerikleriyle sizi tropikal Maui Adası’na yolculuğa çıkarıyor.

  Besleyici Coconut Milk Şampuan ve Saç Kremi

  Kremsi hindistan cevizi sütü, parlak guava yağı ve besleyici mango yağı içeren Coconut Milk ailesi, kuru saçlara ihtiyacı olan günlük yenileyici bakımı sunuyor ve yoğun nem ve parlaklık vadediyor. Seriye adını veren lif, vitamin ve mineral yönünden zengin besleyici Hindistan cevizi sütü, saça kaybettiği nemi geri kazandırmak üzere özenle toplanıyor ve elle işleniyor. İçeriğindeki saf guava yağı ve mango yağı saçın dokusunu iyileştirirken kuruluğun önüne geçiyor ve saça elastikiyet kazandırıyor.

  Onarıcı Shea Butter Şampuan ve Saç Kremi

  Shea Butter serisi, içeriğindeki kremsi shea, zengin hindistan cevizi ve saf makademia yağları ile işlem görmüş ve yıpranmış saçlara onarıcı bakım yapıyor. Vegan içerikli şampuan ve saç kremi, silikon, sülfat ve sentetik boya içermeyen temiz formülleriyle saç derisini ve saçları iyileştiriyor ve nemlendiriyor.

  Canlandırıcı Hibiscus Şampuan ve Saç Kremi

  Temiz içeriğiyle saça ihtiyacı olan nemlendirici bakımı sunan Hibiscus serisi, içerisindeki hibiscus suyu, passion meyvesi ve karpuz özü ile saçların güçlü, hacimli ve canlı görünmesini sağlıyor. C vitamini, mineraller ve antioksidanlar açısından zengin formülü ile saçın yatışmasını ve yumuşamasını sağlarken, saçı dış etkenlerden koruyarak, nemlenmesine ve beslenmesine yardımcı oluyor.

  Güçlendirici Agave Şampuan ve Saç Kremi

  Hasar görmüş saçlar için özel olarak geliştirilen agave serisi, saç köklerini güçlendirerek daha sağlıklı ve uzun bir görünüme kavuşturmayı amaçlıyor. Silikon, sülfatlı temizleyici, sentetik boya ve gluten gibi bileşenlerden uzak duran temiz formülleriyle saça ihtiyacı olan nemlendirici bakımı yapıyor.

  Hacim Verici Bamboo Fibers Şampuan ve Saç Kremi

  Formülündeki egzotik bambu lifleri ile, aşırı şekillendirilmiş ve hacimsiz saçları güçlendirmek ve dolgunlaştırmak amaçlı üretilen Bamboo Fibers serisi, yıpranmış saçlara ışıltılı bir görünüm sağlıyor. İşlenmiş, doğal veya geçişli saç tiplerinin rahatlıkla kullanabileceği seri, içerdiği Hint yağı ve Neem yağı ile saç ve saç derisini onarılıyor; saç dökülmesi, kuruluk ve incelme gibi problemlere doğal bir çözüm sunuy

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img