Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  İntim Bölgesinde Zararlı Dış Etkenlere Karşı Koruma Sağlayan Hassas Bakım

  Saçımızın ve cildimizin mevsim geçişlerinden etkilendiği gibi vücudumuz da mevsim geçişlerinden ve değişikliklerden etkilenebiliyor.

  İntim bölgesi de benzer bir şekilde dönemsel dalgalanmalardan olumsuz olarak etkilenirken, etkili bir bakım ve temizlik yapmak oldukça önemli hale geliyor. Dermatolojik ve klinik olarak test edilmiş Gvyna intim temizleme ürünleri, doğal laktik asit içeriği ile zararlı dış etkenlere karşı dış genital bölgenin mikroflorasını bozmadan kötü kokulara karşı koruma sağlayan doğal bir savunma mekanizması oluşturuyor.

  Kış aylarında vücudumuz ve cildimiz daha hassas bir bakıma ve temizliğe ihtiyaç duyuyor. Mevsim değişikliği, vücut ve cilt üzerinde tahrişe sebebiyet verip cildi kurutabiliyor, hassaslaştırabiliyor. Bu durum intim bölgesi için de geçerli. Zaten oldukça hassas olan intim bölgenin mikroflorası da ancak doğru bakım ve temizleme yöntemleriyle korunabiliyor. Kadın vücudu, genital bölgenin asidik değerini korumak için laktik asit üretiyor. Gvyna intim temizleme ürünleri de dış genital bölgenin pH dengesini koruyarak doğal mikroflorayı bozmadan laktik asit içeren, bir bakım uyguluyor. 

  Dermatolojik ve klinik olarak da test edilmiş olan Gvyna intim temizleme ürünleri, intim bölgesine uzman ve etkili bir bakım yapıyor. İçerdiği doğal laktik asit sayesinde dış genital bölgenin temizlenmesini sağlıyor ve asidik ortamı koruyarak zararlı dış etkenleri engelliyor. 

  Her gün kullanım için uygun olan Gvyna Fresh İntim Temizleme Mendili, doğal laktik asit ve Deo Aktif Kompleks içeren formülü ile intim bölgesinde uzun süreli ferahlık sağlıyor. Özellikle adet dönemi, spor, sauna ve yüzme sonrası olmak üzere her gün kullanılabilen Gvyna Fresh İntim Yıkama Jeli, içeriğindeki Deo Aktif Kompleks ile parfümlü jel yapıya sahiptir. Doğal laktik asit ile zenginleştirilmiş içeriği, kendinizi ferah ve güvenli hissetmenizi sağlarken dış genital bölgenizin doğal dengesini korumaya yardımcı oluyor. 

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img