Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Ist Too Yenilenen Sushı Menüsüyle Asya Lezzetlerini Misafirlerine Sunuyor


  Şehrin tam kalbinde yer alan Shangri-La Bosphorus, dünya mutfağı tutkunlarını panoramik Boğaz manzarası ile ünlü restoranı IST TOO’daki yeni Uzak Doğu menüsü ile tanışmaya ve Asya’nın en sevilen sushi lezzetlerini denemeye davet ediyor.

  Shangri-La Bosphorus misafirlerinin favorilerinden Asya ve Akdeniz lezzetlerinin sunulduğu IST TOO sushi menüsü sevenleriyle tekrar buluşuyor. Akşam yemeği buluşmalarına otantik Uzak Doğu esintileri katacak yepyeni lezzetler usta şeflerin imzasını taşıyor. Boğaz manzarası eşliğinde büyüleyici atmosferiyle IST TOO, iş toplantılarından özel günlere ve kutlamalara kadar misafirlerinin her anına şık bir dokunuş katıyor. Hem göze hem damak zevkine hitap eden menüde, sushi çeşitlerinin yanı sıra Japon mutfağının çok sevilenlerinden Miso Çorbası ve Edamame gibi lezzetler de yer alıyor.

  Saat 16:00’dan 22:30’a kadar devam eden konsept, Salı hariç her gün A La Carte olarak servis ediliyor. Shangri-La’nın klasiklerinden California Roll, Prawn Tempura, Spicy Tuna, Rainbow Roll, Salmon Avocado Roll, Philedelphia Roll, Canadian Roll ve Vegan Roll’un yanı sıra Temaki Hand Roll, Maki, Sashimi ve Nigiri çeşitleri ile gerçek bir Asya şöleni yaşatıyor. En sevilen spesiyal sushi çeşitleri Dragon Roll, Dynamite Shrimp Roll, Truffle Vegan Roll, Crazy Tuna Roll, Crazy Salmon Roll ve Sea Bass Tempura ise IST TOO misafirleri için özel olarak hazırlanıyor. Uzak Doğu ve sushi kültürünün en iyi lezzetlerini sunan menü Shangri-La Bosphorus misafirlerinin tüm beklentilerini karşılıyor.

  IST TOO, yeni sushi menüsünün yanı sıra misafirlerine İtalyan Executive Şefi Giovanni Terracciano’nun dokunuşu ile yenilenen menüsünü sunmaya devam ediyor.

  Detaylı bilgi ve rezervasyon için: 0212 275 88 88

  Shangri-La Cares, Geliştirilmiş Sağlık ve Güvenlik Protokolleri:

  Shangri-La Bosphorus, Istanbul; Shangri-La Group’un global sağlık ve güvenlik programı Shangri-La Cares ile, misafirlerine güvenli bir ortam sunmayı taahhüt ediyor. Misafirlerin keyifli anların tadını gönül rahatlığı ile çıkarması ve ekip arkadaşlarının huzur ve güvenle çalışması için oluşturulan program, geliştirilmiş protokol ve tedbirlerden oluşuyor.

  Shangri-La, Dünya Sağlık Örgütü tavsiyeleri ve yerel otoritelerin genelgeleri uyarınca, operasyon standartlarını tüm gerekli tedbir ve uygulamaları kapsayacak şekilde geliştirdi. Dünya genelindeki tüm otel ve resort’larda konaklayan ya da tesisi ziyaret eden misafirlerin sağlık ve güvenliği için, virüs ve bakterilere karşı yeni sıkı tedbirler hayata geçirildi. Bu önleyici protokoller; sık temas edilen yerlerde ve misafirlerin kullandığı tüm alanlarda arttırılmış hijyen önlemleri, derin temizlik uygulamaları, tıbbi olarak uygun dezenfektanlar ile hijyen sağlanması, ekstra tedbirler ve sosyal mesafe gözetilerek güvenli yemek, toplantı ve etkinliklerin düzenlenmesi gibi uygulamaları kapsıyor. Detaylı daha detaylı bilgiye websitesi linki üzerinden ulaşabilir.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img