Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Jo Malone London Kokularıyla Masalsı Bir Akşam Yemeği

  Her yıl birbirinden özel büyüleyici kokularıyla geri sayım heyecanına ortak olan Jo Malone London 2023’e sayılı günler kala Melis Ağazat’ın ev sahipliği ve yakın çevresinin katılımıyla The Ritz Carlton Residances, İstanbul’da ışıltılı bir geceye imza attı.

  Hediye verme sanatının öncüsü Jo Malone London, Melis Ağazat’ın ev sahipliğinde düzenlenen yemek davetine iç ısıtan kokularıyla eşlik etti. Sevdiklerimizle geçirdiğimiz her anın özel ve kutlamaya değer olduğunu bir kez daha hatırlatan bu özel davete, Melis Ağazat’ın yakın çevresinden Arzu Sabancı, Gülen Yelmen, Arzu Savgı, , Özlem Avcıoğlu, Gülen Yelmen ve Pelin Kaya gibi isimler katıldı.

  Bu özel akşam yemeğinde Jo Malone London, yeni yıl için sınırlı sayıda üretilen özel koleksiyonu ve ikonik kokularıyla büyüleyici bir atmosfere eşlik etti. The Ritz Carlton Residances, İstanbul Jo Malone London ile gerçekleşen bu özel akşam yemeği için kapılarını açtı, evde sevdiklerimizle geçirdiğimiz uzun sohbetli, sıcak ve keyif dolu anları ölümsüz kılan gecede davetliler keyifli zaman geçirdiler.

  Mutluluk verici kokularıyla hediyeleşmeyi bir sanata dönüştüren Jo Malone London, bu yıl da eşsiz kokuları ve ikonik paketlemeleriyle sevdikleriniz için seçeceğiniz hediyelerde vazgeçilmeziniz olacak. Paylaştığınız keyifli anları her daim hatırlanır kılan Jo Malone London, 2023’te de en keyif dolu anlarınıza eşlik edecek!

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img