Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Jumbo Bir Yıla, Bembeyaz Başlangıçlara

  Zamansız tasarımları ile güzel anılara değer katan Jumbo; yeni yıla girerken hazırlanan şık ve renkli sofralar kurmaya eşlik etmeye devam ediyor.

  Sofra grubundan pişirme grubuna ve dekoratif objelerekadar Jumbo’nun zamansız çizgisini taşıyan yüzlerce ürünün yanısıraWeimar, Guzzini, Lekue, Slikomart, Wesco,Revol ,Koziolgibi dünya markalarının özel seçkileri,yeni yıl heyecanını ve ışıltısını  evlerinize taşıyor. 

  Renkleri, ışıltısı ve süslemeleri ile her yeri saran yılbaşı ruhu; bu sene de sokaklarda, evlerde ve günlük yaşamın içinde dokunduğumuz pek çok yerde kendini hissettiriyor. Umutların, yenilenmenin ve  yeni hedeflerin birbiri ardına sıralandığı yılın son günlerinde; yeni yıla güzel bir başlangıç yapmak, hayatımızı ve ihtiyaçlarımızı tekrar geçirmek için bir fırsat oluyor.

  Her zaman alışılmış sofralara şık bir dokunuş yapmak, dekoratif bir obje ile evin dikkat çekecek noktasını oluşturmak ya da yemeklerin hazırlık ve sunum aşamasını daha da güzelleşmek içinen uygun zamanın geldiğini düşünenler bu sene de Jumbo’dan vazgeçemeyecek. Değerli anları zamansız detaylarla buluşturan Jumbo’nun, yeni yıl için özel ürünleri ve yıllandıkça değeri artacak koleksiyonları tüketicinin ilk tercihi olacak. İnceliği ve zarif duruşuyla sofraların şıklığına şıklık katan dore-beyaz renklerin birleşiminden oluşan   çatal-bıçak takımları ve inci beyazlığında yemek takımları yılbaşı sofralarına ışıltı katacak.

  Camı en güzel tasarımlarla buluşturan ve kullanım alanına göre farklı özellikleri bulunan içecek grubu ise sofralardaki görsel şöleni tamamlayacak. En özel sofraların vazgeçilmezi sofra aksesuarları suplalar, mumlar ve şamdanlar da yine Jumbo’nun bu döneme özel ürünleri arasında yer alıyor.

  Zamansız çizgisi ve tasarımları ile Jumbo, kendisinin ya da sevdiklerinin hayallerine dokunuş yapmak isteyenlere yılbaşı için  farklı deneyimleri sunan kişiye özel hazırladığı   hediye seçenekleri ve geniş koleksiyonu ile sesleniyor. Jumbo’nun yeni yıla özel ürünleri tüm mağazalarda ve jumbo.com.tr’de.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img