Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Kadınlar Günü’ne Özel İyi Hissettiren Antioksidan Bakımı

  8 Mart Kadınlar Günü, her kadının kendini özel ve güzel hissetmek isteyeceği anlamlı günlerden biri… Bu özel günde iyi bir cilt bakımına sahip olmak, ışıldamanın ve güzel yaş almanın da sırrını veriyor.

  Amerika’nın 1 numaralı profesyonel cilt bakım markası* SkinCeuticals’ın antioksidan serumları, cilt kusurlarıyla savaşıyor ve cilde ihtiyaç duyduğu bakımı sunarak daha genç ve aydınlık bir görünüm oluşturuyor. Zamana meydan okuyan ciltler için profesyonel antioksidan bakımı, SkinCeuticals ile kadınların vazgeçilmezi oluyor. 

  SkinCeuticals, tüm cilt bakım tutkunlarını ücretsiz canlı destek vermek için bekliyor. SkinCeuticals cilt bakım uzmanları ile kişiselleştirilmiş bakım rutininizi oluşturmak ve cildinize özel formülleri keşfetmek istiyorsanız www.skinceuticals.com.tr adresinden randevu alabilirsiniz.

  Saf C ve Saf E Vitaminleri’nin gücü cildinizde!

  Kadınlar her gün ciltleri için yaşlanma belirtileriyle etkili bir şekilde savaşan formülleri hak ediyor! Normal ve kuru cilt tiplerinin kullanımına uygun C E Ferulic Antioksidan Serum, cildi çevresel faktörlerden koruyor ve yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltıyor. İçeriğinde %15 Saf C Vitamini, %1 Saf E Vitamini ve %0.5 Ferulik Asit bulunan güçlü serum; kırışıklık, sıkılık kaybı, ince çizgiler gibi yaşlanma belirtilerine meydan okuyor. Yaklaşık 30 yıllık araştırmalar sonrasında, yüksek etkinlik hedefiyle mükemmel bir şekilde formüle edilen antioksidan serumu, günde bir kez cildinizi temizledikten sonra parmak uçlarınızla, hafif dokunuşlarla yüzünüze, boynunuza ve dekolte bölgenize uygulayabilirsiniz.

  Silymarin CF ile cildinizdeki yağlanmanın ve kırışıklık görünümünün önüne geçin

  Kadınların cildi pek çok sebepten dolayı yağlanabiliyor ve bu durum cilt kusurlarına yol açabiliyor. Silymarin CF Serum; ciltteki fazla yağlanmayı önleyerek, cildin genç bir görünüm kazanmasına destek oluyor ve kırışıklık görünümünü gözle görülür bir şekilde azaltıyor. %15 Saf C Vitamini içeren yaşlanma karşıtı antioksidan serum, yağlı ve akneye eğilim gösterebilen ciltlerde etkili oluyor ve cilt kusurlarına sebep olabilecek aşırı yağlanmayı azaltıyor. Gelişmiş formülü ile yağ oksidasyonunu %76’ya** kadar azalttığı, cilt dokusunu arındırdığı, cilt berraklığında gelişme sağladığı ve ince çizgilerin görünümünde gelişme sağladığı kanıtlanmıştır. Günde 1 kez sabah cildinizi temizledikten sonra parmak uçlarınızı kullanarak kurulanmış yüzünüze, boynunuza ve dekolte bölgenize uygulayabilirsiniz.

   Phloretin CF Antioksidan Serum ile ışıltılı, genç ve canlanmış bir cilt mümkün 

  Kadınlar Günü’nde kusursuz görünmek hiç de zor değil! Serbest radikallerin hasarını etkili bir şekilde nötralize eden Phloretin CF Antioksidan Serum; yaşlanma belirtileri, leke görünümü ve cilt tonu eşitsizlikleriyle savaşıyor. UVA ve UVB ışınlarına karşı gelişmiş çevresel koruma sağlarken cildin canlı, genç ve ışıltılı bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. Yaşlanma ve hiperpigmentasyon gibi cilt endişeleri için geliştirilen Phloretin CF Antioksidan Serum, içeriğinde %10 Saf C Vitamini, %2 Phloretin ve %0.5 Ferulik Asit bulunduruyor. Yağlı ve normal cilt tiplerinin kullanımı için uygun olan Phloretin CF Antioksidan Serum’u gündüz bakımınızda ilk adım olarak cildinizi temizledikten sonra yüzünüze ve dekolte bölgenize uygulayabilirsiniz. 

  SkinCeuticals’tan tüm kadınlara ücretsiz online cilt danışmanlığı

  Cilt tipine göre antioksidan çözümler sunan SkinCeuticals, kadınların cilt bakımları konusunda uzman desteği almalarını sağlayan uygulaması “SkinCeuticals Online Danışmanlık” ile kadınlara ihtiyacı olan desteği ücretsiz ve online olarak sunuyor. Hafta içi her gün 10.00-18.00 saatleri arasında ücretsiz canlı destek hizmetinden yararlanmak isteyenler, www.skinceuticals.com.tr adresinde yer alan formu doldurarak randevu alıyor ve bire bir uzman desteği sunan SkinCeuticals yetkilileri tarafından aranıyor. Uzmanlar, bire bir görüşmelerle herkesin evinde rahatlıkla uygulayacağı ve pratik olarak yapabileceği cilt bakım tüyolarını paylaşıyor.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img