Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Kadınları En Anlayan Marka Olduğu İçin Kadınların En Sevdiği Marka, Penti

  Türkiye’nin en sevilen markaları açıklandı!  

  ‘Kadınları en anlayan markalardan’ Penti iç giyim kategorisinde ‘Lovemark’ seçildi!

  Yıllardır olduğu gibi bu yılda gerçekleşen ve Türkiye’nin gönülden bağlı olduğu markaları belirleyen ‘Türkiye’nin En Sevilen Markaları’ araştırmasında, bir ürün veya hizmetten fazlasını vaat edip sunan, tüketicileri ile ürün özellik veya performansından bağımsız bir bağ kurmayı başarabilen markalardan biri olan Penti iç giyim kategorisinde ‘Lovemark’ seçildi. 

  70 yılı aşkın süredir kadınları en iyi anlayan markalardan biri olarak hikayesine devam eden Penti; farklı kategorilerde sunduğu geniş koleksiyonları, kadınların ihtiyaçlarına karşılık veren inovatif tasarımları, ses getiren reklam kampanyaları, kadınlara sağladığı istihdam ve %90 oranındaki kadın çalışanlarıyla hem kendi marka hikayesine değer katmaya devam ediyor hem de tüketicisiyle derin bir bağ kuruyor. 

  Penti CEO’su Mert Karaibrahimoğlu, markanın iç giyim kategorisinde ‘Türkiye’nin En Sevilen Markaları’ arasına girmesiyle ilgili “Penti olarak ilk günden beri kadınları en iyi anlayan markalardan biri olduğumuzu söylüyor ve ‘işimiz gücümüz kadın’ diyoruz. Bunu sadece ürünlerimizle değil; hikayemiz, hedeflerimiz, tüketicimizle ve çalışanlarımızla kurduğumuz derin bağ ile de göstermeyi sürdürüyoruz. Burada en önemli teşekkürümüz tüm kadınlara… Kadınları en iyi anlayan ve Türkiye’nin en sevilen markası olmamız yolunda bugüne kadar bizim yanımızda yol aldıkları ve bizi tercih ettikleri için tüm kadınlara teşekkür ediyoruz. Bundan sonra da hem ürün inovasyonlarıyla hem de yenilikçi pazarlama yaklaşımlarıyla fark yaratan bir marka olarak önümüzdeki günlerde de kadınları anlamaya ve yanlarında yer almaya devam edeceğiz. “ ifadelerini kullandı.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img