Devamı

  Diğer Başlıklarımız

  Karaca Ana Sponsorluğunda “Sofralar Sergisi” Gerçekleşti

  Karaca ana sponsorluğunda gerçekleşen, “Sofralar Sergisi – İstanbul Kutlamalar Başkenti”, proje ortakları, KM Events Kurucu Ajans Başkanı Meltem Tepeler ve bluechip Creative Events Kurucu Ajans Başkanı Elmas Özler ev sahipliğinde başarıyla gerçekleştirildi.

  “Sofralar Sergisi”-“İstanbul Kutlamalar Başkenti” projesinde, İstanbul temalı sofralar ve sofra kültürünün püf noktaları ilk kez alanında dünyaca tanınmış davet tasarımcıları tarafından Karaca ürünleri kullanılarak yorumlandı. 

  Latin Amerika’nın en ünlü davet tasarımcısı Peru’danArturo de Noriega, Hollywood ünlülerinden Kim Kardashian’ın düğününü dekore eden uluslararası davet tasarımcısı EddieZaratsian, Asya Kıtası’nın en ünlü düğün ve davet tasarımcısı GideonHermosa,Avrupa’da eşsiz çiçek tasarımları ile bilinen Belçikalı Tomas De Bruyne tarafından Karaca ürünleri kullanılarak tasarlanan çok özel masalar gerçekleşen sergide misafirlerin beğenisine sunuldu.

  Gecede konuşma yapan Karaca Müşteriden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erkut Baloğlu İstanbul’u uluslararası platformlarda kutlamalar destinasyonu olarak öne çıkarmak amacıyla hayat bulan “Sofralar Sergisi-İstanbul Kutlamalar Başkenti” projesine ana sponsor olmaktan mutluluk duyuyoruz. Karaca markası olarak yıllardır sofraları sahiplendik. Sofralarda paylaşılan güzel ve keyifli anlara ürünlerimizle katkıda bulunduk.Bugün burada dünyaca ünlü tasarımcılarla sofra ürünlerimizi buluşturduğumuz ve harikulade sofralar kurulmasına aracılık ettiğimiz için çok gururluyuz” dedi. 

  Eşsiz serginin ortaklığını üstlenen proje ortakları, KM Events Kurucu Ajans Başkanı Meltem Tepeler ve bluechip Creative Events Kurucu Ajans Başkanı Elmas Özler de kendi sofra tasarımlarını Karaca ile birlikte hazırlayarak misafirlerinin beğenisine sundu. Proje tarihinin 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’ne denk gelmesi üzerine kendi sofralarını Atatürk temalı bir Türk sofrası olarak tasarladılar.

  Latest Posts

  Haberler

  spot_img